Patryk Pniewski oraz Denley w Party.pl! Możesz wybrać swoją wersję aktora

2019-12-05
Patryk Pniewski oraz Denley w Party.pl! Możesz wybrać swoją wersję aktora

Popularny portal po raz kolejny pisze o firmie Denley.pl oraz jej ambasadorze. Znamy też zwycięzców wczorajszego konkursu.

Tym razem Party.pl prezentuje kilka różnych wersji Patryka Pniewskiego: sportową, romantyczną i elegancką. Różnorodny styl 25-latka to pokłosie sesji zdjęciowej, którą odbył on w ubraniach z kolekcji Denley.pl.

Patryk Pniewski w roli modela! Brzmi zachęcająco. Mamy dla Was zdjęcia z sesji zdjęciowej Patryka dla marki Denley.pl. Jak w niej wypadł? Według nas zdjęcia są świetne, a aktor bardzo dobrze odnalazł się w nowej roli. Patryk ma przecież swój styl, ale jak mówi, właśnie taki jak na sesji bardzo mu pasuje” – pisze na łamach portalu Joanna Rutkowska.

Ty też możesz stworzyć swój własny, elegancki outfit

Cały artykuł wraz sondą, a także krótkim filmikiem znajdziecie: —-> TUTAJ

Jeżeli tylko podobają Wam się ubrania, w których prezentuje się Patryk, zajrzyjcie na stronę www.denley.pl. Znajdziecie je w zakładce „Kup Ten Look”. Właśnie tam możecie stworzyć własny, elegancki i modny outfit. Zapraszamy!

Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że został już rozstrzygnięty konkurs, który wczoraj Patryk Pniewski ogłosił na facebooku i instagramie. Ubrania z kolekcji Denley.pl wygrały: Klaudia Lipińska oraz Weronika z Lublina. Dziewczyny otrzymają te rzeczy, które same sobie wybrały! Gratulujemy.

Bądźcie czujni, śledźcie nasze profile w social media, a także Denley News, bo konkursów będzie jeszcze więcej!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel