Pantone 2019! Co nas czeka w przyszłym roku?

2018-12-10
Pantone 2019! Co nas czeka w przyszłym roku?

To chyba w ramach prezentu na Mikołajki ;)! Uwaga! Instytut Pantone ogłosił już kolor roku 2019-go!

Pantone 2019! Na co postawiono?

Werble… Kolorem Roku Pantone 2019 jest… Living Coral 16-1546 TCX! Na tę wiadomość czekali dosłownie wszyscy designerzy, projektanci, kreatorzy wszelkich dziedzin! Dlaczego?

Coral Living PantoneOtóż przez ostatnich 20 lat (wszystko zaczęło się w 1999), wybierane na bazie głębokiej analizy trendów (pochodzących z całego świata) kolory – miały ogromny wpływ na decyzje dotyczące powstawania produktów w różnych branżach, takich jak moda, wyposażenie wnętrz, wzornictwo przemysłowe, projektowanie graficzne, itd.

Living Coral!

Będący odpowiedzią na bolączki współczesnego świata – optymistyczny, żywy, a jednocześnie łagodny kolor ma zachęcać do beztroskiej aktywności i afirmacji życia! Kolor koralowy o złotawym odcieniu (przypominający złotą rybkę) jest pełen radości, energii i ma porywać do działania! Przenikający przez wszystkie sfery lifestylu dotykanego na co dzień wszechobecną technologią i social mediami – Living Coral zachęca do autentyczności i wyrażania ekspresji nacechowanej wrodzoną potrzebą optymizmu i radosnych poszukiwań! Mega pozytywnie!

Jednocześnie Instytut Pantone zwraca uwagę na rafy koralowe, które choć na co dzień, dla nas ludzi – odległe i niewidoczne, to jednak są ważną częścią jednego z najstarszych ekosystemów ziemskich, wpływających na istnienie wielu gatunków.

pantone 2019
Koralowy! Optymistyczny kolor, który ożywi każdą stylizację!

2019 powinniśmy zatem widzieć tylko w intensywnych, ciepłych, zarażających optymizmem barwach i być pełni motywacji, by dbać o ten piękny, zagrożony świat!

kolor koralowy w modzie?

Odnajdzie się doskonale i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości! Szczególnie latem, w stylizacjach, świetnie będzie korespondować z błękitem mórz, oceanów i nieba. Będzie też inspirować fashionistów do eksperymentów modowych, a przecież streetwear uwielbia takie wyzwania!

Koral zapewni outfitom świetny kontrast (będzie robić efekt!), a noszącym go – komfort noszenia! Bądźcie gotowi na mega mocne uderzenie pozytywnej energii! Męskie swetry i T-shirty w tym kolorze i w pokrewnych odcieniach możecie nabyć już teraz i 2019 rok zacząć w najmodniejszej odsłonie!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel