7433

Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowyKażdemu Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Denley.pl przysługuje na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:
Camo Milan Bolf
ul. Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra

Termin:

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 30 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

Zwrot świadczeń:

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa uważana jest za niezawartą. To, co strony świadczyły ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zamiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:
Camo Milan Bolf
ul. Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra

Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Camo Milan Bolf świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

Wyłączenie prawa odstąpienia:

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku: towarów wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.

Wzór oświadczenia do pobrania:


Odstąpienie od umowy - wersja PDF

Odstąpienie od umowy - wersja JPG
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz w celach reklamowo/statystycznych zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić lub określić warunki przechowywania/dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel