OSCARY 2016: RZĄDZIŁ SMOKING!

2016-09-21
OSCARY 2016: RZĄDZIŁ SMOKING!

Jeśli jest się mężczyzną – to naprawdę nie jest trudne, by na gali wyróżnić się z tłumu. Nie mając większego wyboru, co by nie złamać obowiązującej etykiety, większość panów postawiła na ciemny smoking – strój znacznie bardziej elegancki niż garnitur i mniej oficjalny niż frak. Sprawdzam jakie detale charakteryzowały tych, którzy postanowili złamać konwenanse lub dobitnie zaakcentować wyglądem swoją obecność na uroczystości rozdania Oscarów.

Jared Leto – facet, który już dawno zawitał do elitarnego klubu najlepszych. Chyba wszyscy przyzwyczaili się do tego, że ten gość to wielki indywidualista. Jak sam zresztą przyznał – impreza rozdania Oscarów to ironiczny projekt artystyczny. Tak też podszedł do swojego looku. Czerwone wstawki i róża wydarta jakiejś tancerce flamenco spowodowały, że wyglądał trochę jak boy hotelowy pasjonujący się surrealizmem. A do tego te kapcie… A sorry… najmodniejsze slippersy.

Jared Leto
Jared Leto / Credit: Kevin Mazur/WireImage

Leonardo DiCaprio. Ha! Myśleliście, że nie będzie go w tym zestawieniu bo postawił na klasykę? Błąd. Postanowił podzielić dywan z przyjaciółką. Miło, że mają tak zażyłe stosunki bo on i Kate Winslet to niezapomniany filmowy duet. Nie mniej jednak Kate kradnie show, a Leo mało subtelnie przypomniał, że przez tyle lat dryfował I na plus i na minus.

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio / Credit: Jason Merritt/Getty

Michael Strahan. Wiele nie było trzeba. Jego 3-częściowy smoking wyróżniał się mocnym kolorem.

Michael Strahan
Michael Strahan / Credit: Steve Granitz/WireImage

Orlando Jones. Niebanalnie. Metaliczny print o ciekawym wzornictwie zrobił efekt. Dobrze, że wybrał klasyczny model spodni. Całość tworzy całkiem niezły i odważny outfit. Tak czy inaczej – trudno byłoby go nie zauważyć.

Orlando Jones
Orlando Jones / Credit: Steve Granitz/WireImage

Kevin Hart. Ciemny, połyskliwy zestaw. Marynarka ozdobiona kamieniami. Oryginalnie.

Kevin Hart
Kevin Hart / Credit: Jeff Vespa/WireImage

Pharrell Williams. Kolo zapomniał skarpetek i ewidentnie chciał się podzielić tą informacją z całym światem.

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Musician Pharrell Williams (L) and Helen Lasichanh attend the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California. (Photo by Ethan Miller/Getty Images)
Pharrell Williams / Credit: Ethan Miller/Getty Images

Tom Hardy. Słońce wprawdzie nie świeciło, ale blask fleszy determinowany przez paparazzich – tak. Nie mniej jednak punkt za akcesoria. Może pochwalić się nie tylko brawurową rolą w „Zjawie”. Stylem także.

1600
Tom Hardy / Credit: Jordan Strauss/Invision/AP

Sylwester Stallone. Wielki przegrany tegorocznego rozdania, wielki wygrany w kwestii stylu. Głęboki granat delikatnie kontrastujący z czernią sprawił, że Sly prezentował się wytwornie.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel