Nowy rok, nowy styl. 3 postanowienia modowe!

2018-01-02
Nowy rok, nowy styl. 3 postanowienia modowe!

To właśnie teraz warto symbolicznie spisać na kartce swoje noworoczne postanowienia modowe, a potem się ich trzymać, by zostać mistrzem stylu. Możesz też zajrzeć do tego wpisu i sprawdzać na jakim etapie wykonywania planu jesteś i co zrobić w kolejnych krokach!

3 postanowienia modowe na Nowy Rok, dzięki którym zmienisz styl!
  1. Aby poprawić lub całkowicie zmienić swój styl – najpierw trzeba zadbać o swoją przestrzeń. Pewnie kojarzysz programy telewizyjne, w których do delikwenta wpada stylista i robi mu rewolucję w szafie… No więc taki szturm możesz przepuścić przez własną garderobę. Wyrzuć z niej wszystko, wpuść powiew świeżości, przejrzyj ciuch po ciuchu. Sprawdź, czy znajdą się wśród nich ubrania, których nie nosiłeś dłużej niż rok i jeśli takie znajdziesz – pozbądź się ich. Oceń realne, które z twoich rzeczy są ponadczasowe lub trendy i na nich opieraj swoją modową strategię na kolejne miesiące i lata. Resztę pożegnaj bez sentymentów. Jeśli nie potrafisz tego zrobić – poproś kogoś obeznanego z modą lub zapoznaj się z naszym blogiem od deski do deski, a na pewno będziesz w stanie zrobić oczyszczającą selekcję!
  2. Następnie udaj się na zakupy w Denley.pl! Jeśli nie wiesz, w którym kierunku podążać, by wyglądać stylowo, modnie i z klasą – zacznij od podstaw i wybierz dla siebie ubrania o klasycznych fasonach i wzorach, które są pewniakami. Biała koszula, chinosy, casualowa marynarka, jednokolorowe T-shirty, parka, bomberka, męski płaszcz – to tylko niektóre z nich! Mnóstwo pomysłów znajdziesz w stale aktualizowanym Lookbook’u i na naszym inspirującym profilu Instagramowym! Na www.blog.denley.pl i w naszych poradnikach otrzymasz wszystkie potrzebne wskazówki, by dobrać odzież do wzrostu, sylwetki i na różne okoliczności.
  3. Aby zacząć naprawdę dobrze wyglądać – pamiętaj, że ubrania to nie wszystko. Twoje postanowienia modowe powinny mieć szeroką perspektywę! Musisz zadbać o swoją pewność siebie i o kondycję. Porzuć nałogi, postaw na dobrą dietę, treningi i zadbany wygląd (lśniące zęby, odpowiednia fryzura, przystrzyżony zarost, zadbane paznokcie to podstawa). Dzięki temu uwolnisz swoją wewnętrzną energię, która jest bazą power look’u, a ubrania będą go skutecznie wspierać!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel