Motyw kota, czyli moda z pazurem!

2018-04-29
Motyw kota, czyli moda z pazurem!
Modny T-shirt z nadrukiem. Denley.pl

Codzienne życie, sztuka, muzyka i oczywiście przyroda. Nie inaczej jest ze zwierzętami. Od zawsze inspirują one wielkich projektantów modowych, którzy najwyraźniej na punkcie kotów mają kota. Zwierzęta domowe i dzikie. Inteligentne, poruszające się w niezwykły sposób, wyniosłe, z charakterem, chadzające własnymi ścieżkami są niesamowitym natchnieniem dla designerów wyznaczających trendy.

Jednym z najmodniejszych wzorów tego sezonu są dzikie koty, którym hołd złożono m. in. w postaci printów na T-shirtach i innych ubraniach – np. na jeansowch kurtkach z aplikacjami lub kurtkach bomber jacket z charakterystyczną, kocią naszywką. Jednak motywów z kotem można doszukiwać również we wzorach okularów, w damskich makijażach, we wstawkach na ubraniach, np. ze wzorem pantery czy z kocimi pasami. Ba! Co tu daleko szukać? Kurtki parki z obszywanymi kapturami też inspirowane są zwierzyną. Te futrzaki od zawsze miały ogromny wpływ na modę i nie pozostaje on bierny do dziś! Dlatego ich podobizny, w różnych kontekstach – zabawnych i tych zupełnie poważnych, można dostrzec na wielu elementach odzieży.

Designerski print z kotem najlepiej współgra ze stylizacjami streetwearowymi. Denley.pl

Ekspresyjny kot to naprawdę modny dodatek, urozmaicający męski outfit, a T-shirt z dzikim kotem np. z lwem lub panterą, powinien znaleźć się w garderobie nie tylko kociarza, ale i każdego faceta, który do mody podchodzi z dozą humoru. Podobnie jak inne męskie koszulki z nadrukami, których noszenie świadczy o pewnej identyfikacji z danym motywem, ale również o ogromnym dystansie do otaczającej nas rzeczywistości.

Do czego nosić T-shirt z kotem?

Designerski print na męskiej koszulce świetnie będzie korespondował z luźnymi, typowo miejskimi stylizacjami. Taką bluzkę z nadrukiem można nosić do joggerów czy spodni baggy i jeansów. Całą stylizację świetnie dopełni modna kurtka skórzana lub bomberka, albo denimowa katana.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel