Moro dla dzieci?!

2018-05-21
Moro dla dzieci?!

Nie da się ukryć, że szczególnie ubrania moro, których rodowód ściśle wiąże się z militariami, tworzono w celach maskowania żołnierzy na różnych terenach. A więc zupełnie nie dla dzieci… Dziś jednak odzież zadrukowana jednym z układów różnorodnych plam znajduje się też na odzieży najmłodszych. Moro dla dzieci, w tradycyjnych lub multikolorowych barwach – dawno już weszło w modę. I nie ma wątpliwości, że ten deseń sprawdza się u nich doskonale!

Moro dla dzieci! Kiedy takie ubrania się przydadzą?

Moro dla dzieci. Taka bluza jest nie tylko modna, ale i praktyczna. Denley.pl

Barwy z militarnym motywem świetnie kamuflują w lesie i w innych okolicznościach przyrody. Dzięki temu stylizacja współgra z rytmem natury. Jest wprost idealna dla małych poszukiwaczy przygód, którzy wspólnie z rodzicami lub jako skauci – lubią obcować z przyrodą, penetrować okolice, podglądać życie zwierząt czy zwiedzać obiekty wojskowe jak np. bunkry. Niekoniecznie jest to natomiast najlepszy outfit dla najmłodszych szkrabów, które lepiej mieć na oku i raczej dobrze, żeby się wyróżniały…

Jednak ubrania moro, których fasony zaprojektowane są z myślą o codziennej garderobie – przydadzą się nie tylko w lesie! Wojskowa kolorystyka świetnie kamufluje wszelkie zabrudzenia. Ubrania w tym stylu szczególnie sprawdzą się u dynamicznych dzieci! Tak chłopców jak i dziewczynek, którzy w czasie przerw szkole grają na boisku w piłkę, a po zajęciach spędzają czas na placu zabaw lub uprawiając jakiś sport.

Są też świetnym wyborem jeśli chodzi o odzież, którą nosi się na co dzień. Ubrania moro dla dzieci dobrze sprawują się jako pojedyncze elementy garderoby, jak i w zestawach! Można np. stworzyć cały dziecięcy komplet moro. Dziecięce spodnie bojówki, dresy moro lub w kolorze khaki, czy T-shirt lub lekka bluzka z długim rękawem i z tym motywem, albo bluza moro – są praktyczne, a jednocześnie świetnie wyglądają! Zestawić je można z kamuflującą kurtką, której ponadczasowy wzór sprzyja noszeniu przy każdej pogodzie, albo z najmodniejszą bomberką. Kurtki bomber dla dzieci pasują bowiem do każdej miejskiej stylizacji!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel