Modne wdzianko na zimowy wieczór?

2016-10-05
Modne wdzianko na zimowy wieczór?

Swetry nie są już tylko domeną szykownych narciarzy grzejących ręce przy strzelającym iskrami kominku. Mogą kojarzyć się ze słynnym przebojem „Last Christmas” (podobno w radio już grali…) – i słusznie. Tak samo jak ta piosenka – one też co roku są modne, a wręcz wciąż zyskują na popularności.

IMG_7329Tym razem nic nie odbierze im palmy pierwszeństwa przed innymi. Swetry w skandynawskim stylu to tegoroczny zimowy must have zarezerwowany nie tylko dla stylowych sportowców czy hipsterów.

Scandi czy motywy norweskie kojarzą się nam z prostotą. Dlatego choć swetry te są wzorzyste to zawsze cechuje je jakiś układ, geometria. Śnieżynki, figury, ściegi. Romby, trójkąty, kwadraty. Taki design nadaje ciepłemu wdzianku specyficznego klimatu no i przede wszystkim – więcej loozu Bo to oczywiście propozycja dla osób z dystansem, dla fanów delikatnej abstrakcji i folkowego sznytu rodem z krainy fiordów.

Doskonałe, gdy temperatura spada poniżej zera. Ciepłe, wygodne i praktyczne, spiszą się również jako prezent pod choinkę. Modele w typie skandi inne dostępne są w denley.pl.

Godne polecenia!

 

[adrotate banner=”8″]

Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel