Modne koszule na studniówkę!

2019-01-04
Modne koszule na studniówkę!

Każdy bal maturalny wymaga specjalnej oprawy, a co za tym idzie – eleganckiego stroju! Koszule na studniówkę, buty, dodatki – tutaj każdy detal ma znaczenie!

garnitur na studniówkę
Granatowy garnitur na studniówkę to najlepszy wybór! Denley.pl

Zazwyczaj jego bazą jest męski garnitur. Decydując się na klasyczny model – ten posłuży nie tylko podczas studniówki, ale i w czasie matur oraz kolejnych okazji, gdzie będzie wymagany wieczorowy strój. Ponadczasowym,  uniwersalnym, a zarazem bardzo dostojnym wyborem będzie komplet garniturowy w granatowym kolorze. Granatowy garnitur „slim”, a więc o fasonie dopasowanym do sylwetki, dwu- lub trzyczęściowy sprawdzi się idealnie!

Alternatywą dla garnituru jest zestaw koordynowany, czyli połączenie eleganckich spodni z kantem (czarne, grafitowe) i marynarki. W tym wypadku marynarka powinna wyróżniać się szykiem, zatem można postawić na model aksamitny w kolorze czarnym lub granatowym.

Jednak garnitur i stylowe spodnie z marynarką to nie wszystko! Istotne są jeszcze koszule na studniówkę i akcesoria!

Modne koszule na studniówkę!

koszule na studniówkę
Muszka do koszuli dodaje stylizacji charakteru. Denley.pl

Nie jest to żadne odkrycie, że najwłaściwszym modelem na tak wyjątkową okazję jaką jest studniówka – będzie śnieżnobiała koszula męska. Wykonana z eleganckiej bawełny, lub z bawełny z domieszką syntetycznych włókien gwarantuje nie tylko świetny wygląd, ale i niezbędny podczas imprezy komfort.

Kołnierzyk koszuli, która ma być elementem stylizacji na bal maturalny – nie powinien być zbyt mały. Sprawdź też: „Jak dobrać kołnierzyk do kształtu twarzy?”. Dobieramy do niej krawat (jeśli koszula i garnitur są gładkie to sprawdzi się model w drobne wzory), ale muszka będzie znacznie wytworniejszą opcją na tę okoliczność. Zresztą to właśnie muchy męskie są aktualnie najmodniejsze i w stylizacji – mogą wyróżniać się kolorem! To fajna opcja, jeśli lubisz awangardę! Spinki do mankietów są wskazane, jednak nieobowiązkowe.

Prosty i uniwersalny, ale szykowny outfit wieczorowy – uzupełnij klasycznym obuwiem typu Oxford. Kolor butów powinien korespondować ze spodniami, podobnie jak skarpetki. Jeśli chcesz wyróżnić swój ubiór, a styl potrafisz traktować z przymrużeniem oka – postaw na kolorowe skarpetki Power look możesz też uzupełnić ciekawą poszetką!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
pixel