Męskie spodnie rurki. Dla kogo? Jak nosić?

2019-11-21
Męskie spodnie rurki. Dla kogo? Jak nosić?

Męskie spodnie rurki… nie są dla każdego! Te modne modele typu slim fitują wtedy, gdy są odpowiednio dobrane do sylwetki. Tutaj najważniejszą rolę odgrywa męska anatomia. Rurki nie są najszczęśliwszym wyborem dla mężczyzn o skrajnie szczupłych „patykowatych” nogach! Ale nie pasują też facetom bardzo postawnym, jak np. kulturystom.

Najlepiej sprawdzą się zaś u tych gości, którzy są smukli i zbudowani proporcjonalnie, a jeszcze lepiej, gdy widać, że nie omijają siłowni szerokim łukiem! Wówczas spodnie skinny – dodatkowo podkreślą atrybuty figury (łydki, pośladki). A w dodatku – są trendy!

Męskie spodnie rurki – kontrowersje!

męskie spodnie rurki
Męskie spodnie rurki Denley.pl

Nie da się ukryć, że są to portki, wokół których zwykle jest najwięcej szumu! Mity, jakie wokół nich krążą to takie, że inni faceci się z ich śmieją (gdy widzą kogoś w rurkach), albo, że kobietom wydają się niemęskie. A fakty mówią, że od wielu sezonów spodnie te pozostają hitem! Szkopuł tkwi w tym, żeby umieć je odpowiednio dobrać! Zresztą jak zawsze z ubraniami – perfekcyjne dopasowanie to nadrzędna zasada!

Rurki wręcz mogą dodać mężczyźnie atrakcyjności, ale muszą być dobrane fasonem i rozmiarem! To na co warto zwracać uwagę to to, aby nie były one ekstremalnie wąskie (tylko dopasowane) w kroku, a zwężające się ku dołowi! Jest to istotne zarówno dla dobrego samopoczucia (komfort noszenia), jak i ze względów zdrowotnych. Wiadomo bowiem, że „męskie sfery” powinny mieć przestrzeń! Ot i cała filozofia!

Jak nosić rurki?

Pomimo, że są to spodnie raczej opięte i bliskie ciału, to nosimy je na luzie. Czyli nie należy pojawiać się w nich przy jakichś typowo oficjalnych okazjach. Spodnie rurki to najczęściej denimy, więc już samo to determinuje okoliczności ich noszenia. Genialnie sprawdzą się jako element odzieży w stylówkach wpisanych w klimat mody ulicznej. Stylizacje z rurkami świetnie uzupełnią T-shirty, bluzy z kapturami lub bez, luźne swetry i kurtki. To może być bomberka, skóra, jak i wiele innych modeli!

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel