Męskie hobby, czyli facet po godzinach.

2017-11-06
Męskie hobby, czyli facet po godzinach.

Męskie hobby, które naprawdę warto mieć! Posiadasz? Zastanów się dobrze, bo nawet w CV istnieje taka rubryka! Oczywiście możesz wpisać w nią hasło „Netflix”, ale pracodawca pewnie chętniej widziałby w tym miejscu choćby kolekcjonowanie scyzoryków. Bo to, że posiadasz prawdziwe hobby oznacza dla niego, że potrafisz angażować się w dany projekt, jesteś kreatywny, dociekliwy, lubisz działać i masz dobre nawyki. Ponadto wzbudzasz respekt, a jeśli twoje hobby dodatkowo jest ciekawe – wyróżnia cię na tle innych.

Posiadając hobby – wzrasta także twoja atrakcyjność w oczach kobiet! Pasje i zainteresowania są cenione znacznie bardziej niż wygląd zewnętrzny. Szczególnie, gdy twoje męskie hobby będzie i dla innych stanowić wartość dodaną. Udowodniono, że pożądanie u płci pięknej wzbudza gotujący facet…

Ale oczywiście nie tylko zapał kulinarny jest fajnym zajęciem dla mężczyzny po godzinach Jeśli nie masz pomysłu na to, czym mógłbyś się zainteresować – wystarczy przeszukać internet. Istnieje mnóstwo stron, na których znajdziesz listy z propozycjami. Ale męskie hobby musi wypływać z ciebie! Zastanów się, co naprawdę lubisz i pomyśl, jakbyś tę sympatię mógł pogłębić, przekuć w coś fajnego. Może przypomnisz sobie, że w dzieciństwie uwielbiałeś malować albo grać na gitarze i warto do tego wrócić? Nie poddawaj się, bo warto mieć coś swojego poza domem, rodziną, codziennymi obowiązkami. Wpływa to nie tylko na korzystne postrzeganie ciebie jako osoby. Przede wszystkim – tobie samemu daje masę korzyści. Hobby to coś co relaksuje, pozwala się wyłączyć, zrezygnować z bezmyślnego scrollowania tablicy na Fejsie. Daje spełnienie i szczęście. Często pozwala na zawieranie interesujących znajomości. Jeśli łączy się ze sportem – oddziałuje również pozytywnie na twoją fizyczność i zdrowie.

Hobby poszerza perspektywę, pozwala się zrelaksować i pogłębiać wiedzę. Sprawia, że gdy o nim mówisz – to słychać ekscytację w głosie. Możesz skorzystać z różnych idei na spędzanie czasu na swój męski, indywidualny sposób, popróbować i kto wie? Może znajdziesz swoją pasję! A może już ją masz?

popularne Męskie hobby:

  • Łowienie ryb
  • Gra w bilard, lotki, szachy czy nawet gry planszowe
  • Kolekcjonowanie zegarków, sneakersów, płyt winylowych czy czegokolwiek co lubisz, co cię interesuje, co przynosi ci frajdę
  • Uprawianie sportów, trenowanie do amatorskich maratonów czy innych zawodów
  • Koneserstwo
  • Gotowanie, pieczenie
  • Grzebanie przy pojazdach, szybkie samochody i inne związane z motoryzacją
  • DIY, np. rzeźbienie w drewnie
  • Podróżowanie
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel