MIEJSKA MODA ROWEROWA

2020-01-24
MIEJSKA MODA ROWEROWA

Wy pytacie, my chętnie odpowiadamy czyli opowieść o tym w co się ubrać na rower i czym jest moda rowerowa!?

W drodze na uczelnię czy do pracy, ale też w wymiarze rekreacyjnym przesiedliśmy się masowo na dwa kółka. Wiosna i jesień to pory roku, które szczególnie sprzyjają takiemu poruszaniu się. Oprócz dbania o zdrowie plusów jest znacznie więcej – świadomy wybór życia w zgodzie z naturą, oszczędność paliwa, zażywanie przyjemności i co najlepsze – omijanie znienawidzonych korków

Na rowerze można też, a nawet trzeba wyglądać modnie. Dawniej moda rowerowa to było coś, co uważano za hipsteriadę, dziś to zjawisko jest zupełnie naturalne. Wyczynowcom i zapaleńcom pozostaje odzież kolarska, ale na ulicy rządzą zdecydowanie inne trendy! Wybierając rower miejski stajemy się częścią pewnej subkultury. Niezależnie od tego czy decydujemy się na klasyczny holenderski rower retro, amerykańskiego cruisera czy na rower customowy – staje on się elementem stylu jaki reprezentujemy i stroju.

Man's style. dressing suit, shirt, glasses, textingChcesz wyglądać modnie na swoim miejskim rowerze?

Przede wszystkim postaw na zdecydowany styl!

Jeśli pracujesz w biurze w korporacji i Twój codzienny look wymaga włożenia garnituru – idź w to śmiało! Taka stylizacja na pewno będzie pasować do Twojego miejskiego roweru.

Podążając śladem stylowych Włochów i przedstawicieli innych europejskich narodów, w których jazda miejskim rowerem jest standardem  – czerp inspiracje i łącz w parę z rowerem outfity casualowe. Sportowa marynarka i chinosy to naprawdę świetna opcja. Możesz też ubrać ulubione jeansy lub szorty jeansowe, a do tego szykowną koszulę.

W takich wydaniach staniesz się jednym z przedstawicieli trendu w modzie rowerowej – cycle chic popularnego m.in. w Berlinie, Amsterdamie czy Kopenhadze, a znanego u nas jako rowerowa elegancja.

Pamiętaj jednak, że przede wszystkim ma Ci być bardzo wygodnie! Komfort jazdy zapewni Ci nie tylko sportowy outfit, ale jeśli taki pasuje Ci najlepiej – wybierz szorty, T-shirt i bluzę z kapturem. A tymczasem zainspiruj się poniższymi stylizacjami i raz na zawsze pozbądź się dylematu: w co się ubrać na rower?

Young skateboarder

Depositphotos_89732848_s-2015 Carrying bicycleman with mobile phone and bicycle Coffee is always a good idea

 

Hipster man with a fixie bike

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel