Loungewear! Poczuj się jak w domu!

2019-10-14
Loungewear! Poczuj się jak w domu!

Człowiek ma tendencje do tego, że bardziej skupia się na tym co na zewnątrz, niż na tym co w środku. Pośrednio ma w tym swój udział również moda. Zwykle stawia się na „outfit”, czyli ubrania, w których wychodzimy do ludzi i manifestujemy swój indywidualizm. Jednak warto pamiętać, że o samopoczucie i swój własny styl – należy dbać wielowymiarowo. Dla siebie! We własnym domu czy mieszkaniu – też warto czuć się dobrze. Dziś zastanawiamy się nad znaczeniem odzieży domowej. Sprawdźcie czym jest loungewear!?

Denley.pl

Tkanina dresowa czy kaszmir? W domu każdy rodzaj tkaniny jest akceptowalny! To ty, w swojej odzieży codziennej – powinieneś czuć się dobrze i wcale nie musi to być dziurawy, wyciągnięty T-shirt i kultowa szara bluza z przetarciami na łokciach!

Nowoczesny lifestyle sprzyja temu, by odzież domowa prezentowała się równie dobrze w czterech ścianach, jak i na zewnątrz – gdy zechcesz wyjść na niewielkie zakupy lub wyjechać na sielski weekend. Albo wtedy, gdy z niezapowiedzianą wizytą wpadną do ciebie goście! Tutaj nie idzie się na kompromis w kwestii dobrego samopoczucia i wyglądu razem wziętych.

Loungewear! Co to jest?

loungewear
Monochromatyczny, modny dres Denley.pl

To wygodne ubrania, które wybierasz wtedy, gdy chcesz, w sposób jak najbardziej komfortowy, spędzić wolny czas. Mógłbyś pomyśleć, że mowa o dresie opisywanym na wyrost. Jednak odzież wypoczynkowa ma znaczenie, szczególnie, gdy zadbasz o to, aby nie tylko swobodnie się w niej czuć, ale i wyglądać. I mieć tego pełną świadomość mijając lustro! Bo nawet, gdy wkładasz dres – nie musi być on od razu stricte sportowy, krzykliwy, wyróżniający się neonowymi wstawkami. Tutaj stawia się bardziej na monochormatyczność, minimalizm, wygodę, przy zachowaniu nienagannego look’u, relaksującego i dodającego wigoru zarazem. Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o T-shirty męskie, wygodne bluzy i longsleeve’y. Liczą się miękkie tkaniny dobrej jakości, precyzyjne obszycia, detale (np. obszerne kaptury). Ma tu panować szczególny konsensus, ustanowiony pomiędzy komfortem, stonowaną kolorystyką, nierzadko wpisującą się w design wnętrza i modnym, a jednocześnie odprężającym wyglądem.

Z odzieżą loungewear z pewnością jest po drodze właścicielom szafy kapsułowej! Przeczytaj też: „Męska szafa kapsułowa. Jak ją wypełnić?”Co istotne – ważnym graczem wśród odzieży domowej są męskie piżamy! To własnie w nich spędza się przecież w domach mnóstwo czasu! No i oczywiście – nie można zapomnieć o maksymalnie komfortowej bieliźnie

Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel