Lany Poniedziałek - w co się nie ubierać?

2016-09-20
Lany Poniedziałek - w co się nie ubierać?

Po pięciu „mokrych” stuleciach tradycja polewania się wodą w Poniedziałek Wielkanocny zanika. Na szczęście jest jeszcze trochę miejsc, gdzie na pannach nie pozostanie sucha nitka!

Choć nie ma co latać z wiadrem za ludźmi na przystankach, to we własnym gronie warto pojechać po całości i zaszaleć w poniedziałkowe przedpołudnie. To jedyna taka okazja w roku, gdzie niezależnie od pogody czy chęci lub niechęci do podjęcia wyzwania udziału w naszej krajowej wersji Ice Bucket Challenge – można, a nawet trzeba zamienić flakon perfum i pistolet na wodę na broń cięższego kalibru. Fun z takiej akcji może być równie przedni co gra w paintball na drużyny. Twardym trzeba być nie miękkim

Niezależnie czy sam chwycisz za wiadro czy nie – w poniedziałek bądź gotowy na to, że zza rogu zaatakuje Cię niespodziewany chlust! Nie musisz tego dnia zakładać wodoodpornego stroju nurka, ale dla swojej wygody w stylizacji uwzględnij kilka rzeczy.

IMG_8484_lookbookPo pierwsze!

Zapomnij o jeansie! Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję porządnie zmoknąć mając na sobie spodnie jeansowe – pewnie wiesz jak trudno było się ich potem pozbyć w celu wysuszenia.  Jeans ma to do siebie, że pod wpływem wody sztywnieje i przykleja się do ciała. Jeśli chcesz uniknąć otarć zdzierając z siebie portki lub jeansową koszulę, a także zaoszczędzić na czasie – nie idź tą drogą kolego.

Po drugie!

Nawet jak będzie zimno – podaruj sobie sweter. Wybierz raczej bluzę i to najlepiej rozpinaną na zamek – wówczas będzie Ci łatwiej ją zdjąć jeśli wejdziesz w rolę pokonanego Wracając do swetra – solidna dawka wody sprawi, że ten stanie się ciężki i już dziewczyny bez zadyszki nie dogonisz.

Po trzecie!

Gentlemanem bądź tylko wtedy, gdy Twoja ofiara powie dość i nie będzie chciała przyjąć na siebie kolejnego kubła. Nie kombinuj natomiast z eleganckimi marynarkami i spodniami na kant. Nie ta okazja, a i wyprasowanych ciuchów szkoda. Postaw na styl sportowy.

 

[adrotate banner=”20″]

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel