Koszulki dziecięce! Baza stylizacji na każdą okazję!

2019-05-15
Koszulki dziecięce! Baza stylizacji na każdą okazję!

Jaki związek z T-shirtami ma ktoś, kto wpłynął na życie niemal każdego dziecka na świecie, zabierając je w krainę fantazji? 

To tajemnicze pytanie dotyczy samego Walta Disneya! Chyba nie ma osoby, która by nie kojarzyła tego Pana, prawda? Jest to prawdziwa legenda filmu i animacji! Mało kto wie, że poza ogromnym wpływem na rozrywkową część świata mediów – przyczynił się on też do powstania innych ikon popkultury! Mowa tutaj o T-shirtach z nadrukami!

koszulki z nadrukami
Koszulki z nadrukami cieszą się równie dużą popularnością wśród dzieci i dorosłych. Denley Kids

Wprawdzie Disney ich nie wymyślił, to jednak mocno zainspirował się ideą, którą zapoczątkowano w Miami na Florydzie, gdzie właściciele biznesów turystycznych wykorzystywali koszulki z nadrukami w celach reklamowych. W momencie, w którym Disney użył ich w celach promocyjnych na ogromną skalę – był to dla świata mody i kultury moment absolutnie przełomowy!

Za popularnością T-shirtów, poza ich bogatą historią, stoi charakterystyczna myszka! I to właśnie postacie z bajek na koszulkach – do dziś są ulubionym motywem, na którym zależy dzieciom!

Koszulki dziecięce na każdą okazję!

Jednak nie tylko topowe koszulki dziecięce z nadrukami na stałe wpisały się w modę dziecięcą. Właściwie wszystkie modele T-shirtów są pożądane, potrzebne, niezbędne i pełnią swoją rolę.

koszulki dziecięce
Koszulki dziecięce bez nadruków śmiało można zestawiać z ubraniami stylowymi, tworząc komfortowe stylizacje casualowe. Denley Kids

Koszulki dla dzieci mogą mieć printy, ale sprawdzają się również gładkie T-shirty. Te odpowiednie są zarówno na co dzień, ale też wówczas, gdy dziecko ma wyglądać bardziej stylowo i elegancko. Jednokolorowa koszulka dla dziewczynki świetnie koresponduje z tiulową spódnicą, z kolei koszulki dla chłopców sprawdzają się pod marynarkę. Najważniejszą zaletą takiego połączenia jest oczywiście wygoda. Dzieci wyglądają „wyjściowo”, ale ich ubrania nie krępują ruchów.

Inna zasadnicza cecha koszulek wszelakich jest oczywiście taka, że można z nich korzystać o każdej porze roku! Nadają się na lato i na chłodniejsze pory roku, gdy stanowią jedną z warstw całej stylizacji. Dlatego w dziecięcych szafach warto mieć zapas tego typu bluzek. To mogą być T-shirty klasyczne, ale i lekkie koszulki z długim rękawkiem, zwane jako longlseeve’y.

T-shirty na co dzień, T-shirty „od święta”… kiedy jeszcze? Oczywiście na wszelkie zajęcia sportowe! Wychowanie fizyczne w szkole czy lekcje tańca – nie mogą odbyć się bez odpowiedniej garderoby. Tu znów prym wiodą dziecięce koszulki!

Obok koszulek jednokolorowych i tych z nadrukami, którymi mogą napisy czy obrazki – modne są T-shirty dla dzieci z pełnym printem. Koszulki wojskowe czy inaczej mówiąc – militarne – cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel