Już w najbliższy piątek uroczysta, jubileuszowa gala ESKA Music Awards!

2019-12-05
Już w najbliższy piątek uroczysta, jubileuszowa gala ESKA Music Awards!

To impreza, na której rozdawane są najważniejsze nagrody muzyczne w Polsce. Denley.pl sponsorował konkurs organizowany na antenie tej popularnej rozgłośni.

Do 15 edycji pozostało tylko pięć dni. Jakie gwiazdy zobaczymy i usłyszymy? Od dłuższego czasu wiadomo było, że w Szczecinie na scenie pojawią się: Alan Walker i Jasmine Thompson. Kilka dni temu organizatorzy ujawnili kolejnych wykonawców.

Już wiadomo, że w hali Azoty Arena zagra duet Filatov & Karas. Rosjanie zdobyli międzynarodową słąwę za sprawą remiksu hitu „Don’t Be So Shy – Imany!” W Polsce otrzymali za niego status diamentowego singla.

Roger Cicholaz: Nie mogło zabraknąć naszej obecności na najważniejszej imprezie muzycznej w Polsce. Ona wpisuje się w nasz klimat

Kolejną gwiazdą będzie LP, autorka hitu pt. „Lost On You”. Pod tym dwuliterowym pseudonimem kryje się Laura Pergolizzi. Amerykańska piosenkarka, która przez większość kariery solowo tworzyła rockowe ballady. Jest jednak także kompozytorką, która współpracowała z takimi gwiazdami jak: RihannaChristina Aguilera czy Rita Ora.

– ESKA Music Award to najważniejsza impreza muzyczna w Polsce. Z pewnością wpisuje się w nasz klimat. To oczywiste, żę nie mogło na niej zabraknąć naszej obecności – tłumaczy Dyrektor Operacyjny w firmie Denley.pl Roger Cicholaz.

Początek imprezy w piątek o 20.30. Galę transmituje Telewizji Polska.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel