Już tylko tydzień pozostał do prawdziwego hitu jesieni!

2019-12-06
Już tylko tydzień pozostał do prawdziwego hitu jesieni!

I nie chodzi tu wcale o… nową kolekcję ubrań. Denley.pl będzie jednym z głównych sponsorów Gali Sportów Walki MFC 10, którą w Zielonej Górze zorganizuje Tomasz Makowski.

– To będzie wielkie wydarzenie w skali całego kraju. Do Centrum Rekreacyjno-Sportowego przyjadą zawodnicy z europejskiej czołówki. Zobaczymy najlepszych ludzi w swoim fachu. A tam, gdzie pojawiają się najlepsi, nie może także zabraknąć i naszej firmy – uśmiecha się Roger Cicholaz, dyrektor operacyjny w Denley.pl.

Imprezę organizuje Tomasz Makowski. Oprócz niego na ringu zobaczymy m.in. Bartosza BatręSławomira PrzypisaMarcina BodnaraKarola Miśkiewicza czy Bartka Wawryszyna. Wszyscy wkraczają w ostatnią, decydującą fazę przygotowań.

Jedno jest pewne, czeka nas mnóstwo emocji. Każdy z zawodników, którzy pojawią się w hali CRS-u gwarantuje najwyższy poziom.

W ringu oprócz Tomasza Makowskiego zobaczymy m.in. Bartosza Batrę, Sławomira Przypisa, Karola Miśkiewicza czy Bartka Wawryszyna

Popularny „Maku” to jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce. Nasz mistrz nie ukrywa radości ze współpracy z Denley.pl. – Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Mam nadzieję, że nasza współpraca przyniesie owoce także w przyszłości – komentuje znany z niezwykłej waleczności zawodnik.

Przypomnijmy, Tomasz Makowski to siedmiokrotny mistrz świata Muay Thai. Ponadto jest wielokrotnym zdobywcą Pucharu Świata Kick Boxing Full Contact, Międzynarodowym Zawodowym Mistrzem Polski w K1, Mistrzem Polski w Kick Boxingu Full-Contact, Low-Kich, K1 i Muay Thai oraz wielokrotnym zdobywcą Pucharu Polski.

Filmik promujący imprezę możecie zobaczyć TUTAJ

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel