Joggery z lampasami! Z czym przystylować?

2019-01-07
Joggery z lampasami! Z czym przystylować?
Męskie spodnie joggery z lampasami
Joggery z lampasami. Denley.pl

Joggery z lampasami to hybryda casualowych spodni noszonych na co dzień (praca, uczelnia), z kultowymi dresami, zaakcentowana charakterystycznym znakiem rozpoznawczym. Portki te, o wpływach militarnych i sportowych jednocześnie, stały się hitem wśród topowych elementów męskiej odzieży. I choć dziś, we wpisie, skupiamy się na  męskich joggerach, to spodnie z bocznymi paskami znalazły swoje miejsce w różnych stylach. Pasy wzdłuż nogawek przechodzą dziś nawet przez spodnie wizytowe i garniturowe!

Joggery z lampasami – z czym je przystylować?

Wygodne, jeansowe joggery z lampasem, czyli tzw. biegacze to jedne z „najprostszych” do noszenia ubrań, w kontekście stworzenia z nimi udanych stylizacji. Są współczesnymi klasykami, cechującymi się oryginalnością!

Poza tym wyróżnia je przeznaczenie. Sprawdzą się u facetów celujących w komfort i swobodną, zrelaksowaną estetykę.

  • Możesz je łączyć z dowolnym okryciem wierzchnim o luźnym przeznaczeniu, które wypełnia lukę pomiędzy sportem a casualem! Płaszcz, sportowa marynarkabomberka czy parka, jeansowa kurtka męska – tutaj naprawdę wszystko pasuje!
  • Joggery to obowiązkowy element mody streetwear. Można nosić je w sposób luźny, ale i wyrafinowany. Bluza z kapturem podkreśli sportowy styl, a gładki biały T-shirt, w połączeniu z denimową kataną to już look idealny na wypad do pubu ze znajomymi.
  • Efektowny wygląd modowego geeka osiągniesz – parując joggery z blezerem, koszulką polo lub skórzaną ramoneską!

Znajdź idealny model dla siebie!

czerwone kurtki

joggery z lampasami

jeansowe joggery z lampasem

spodnie dresowe z lampasem

spodnie jeansowe z lampasamijeasny z lammpasami

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
pixel