Jesień 2018' Poznaj modowe trendy!

2018-07-07
Jesień 2018' Poznaj modowe trendy!

Letnie wyprzedaże to idealny czas, by popracować nad bazą jesiennej garderoby, szczególnie, że modowe trendy są sprzyjające i pokrywają się z niektórymi klasykami. Właśnie teraz można wyrwać ponadczasowe ciuchy za bezcen!

Męskie spodnie jeansowe_Denley.pl

Modowe trendy – jesień 2018′!

  • Tej jesieni wracamy do tradycji i natury. Wykorzystujemy wszystko to, co najlepsze w modowej przeszłości. Z angielskiej wsi wyciągamy stylowe pikowania, ze szkockiej – kratę, z militarnej przeszłości historycznej kultowe kurtki parki, pilotki i bomberki.
  • Mieszamy epoki i style, bawimy się modą. Stare łączymy z nowym. Tradycyjne ze współczesnym. Ubrania patchoworkowe czy flanelowe koszule zestawiamy z podziurawionymi jeansami pełnymi aplikacji. Przeczytaj też: „Koszula patchworkowa! Postaw na ekstrawagancję”.
  • Składamy hołd naturze. Pokorniejemy przed żywiołami, doceniamy wartość świata przyrody. Stawiamy na ubrania z recyklingu, wodoodporne dzianiny, funkcjonalne motywy ochronne jak moro.
  • Świadomość i wyrafinowanie. W modowych wyborach kierujemy się swoimi potrzebami, którym dajemy wyraz własnym, przemyślanym, skrojonym na miarę stylem. Kreujemy się na facetów dynamicznych, pełnych energii, a jednocześnie wyciszonych, pewnych siebie i swoich modowych wyborów. Pikowane elementy, skórzane wstawki, naszywki na ubraniach odzwierciedlające indywidualizm. To tylko niektóre z opcji, wśród których może wybierać nowoczesny facet.
  • Kreatywny buntownik! Łączy to co najważniejsze czyli komfort noszenia ze śmiałym stylem. Tutaj znów na pierwszy plan wysuwa się patchwork i korzystanie z materiałów z recyklingu. Nieszablonowe podejście do mody, chęć tworzenia własnej historii stylu są nienachalne, ale mocno zarysowane. Klasyczne stylizacje urozmaica się elementami wg. własnego pomysłu, nadając im zupełnie nowe znaczenie.

Jakie ubrania warto kupić na wyprzedaży?

Mając na uwadze modowe trendy, które na ulicach zaczną obowiązywać już tej jesieni, więc za niespełna dwa miesiące – na wyprzedaży warto wybierać klasyki. Spodnie jeansowe, z którymi można stworzyć zarówno uniwersalne, jak i wyrafinowane stylizacje w myśl bieżących nurtów to twój must have. Właśnie teraz, w najlepszych cenach możesz też przebierać w przejściowych kurtkach, koniecznie zajrzyj też do działu „military”.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel