Jak zaskoczyć kobietę w jej święto?

2016-09-21
Jak zaskoczyć kobietę w jej święto?

Bądź gentlemanem i szarmantem. Podkreśl wyjątkowość bliskich Ci dam i podaruj im kwiaty. A o swoją kobietę zadbaj w tym czasie najbardziej!

Oto wskazówki, które pomogą Ci ją zaskoczyć!

  • Wstań przed nią i podaj jej niebiańskie śniadanie do łóżka! Jeśli nie macie rano zbyt wiele czasu – przygotuj dla niej śniadanie do pracy. Zapakuj je w jakieś fantazyjne pudełko, dorzuć miłosny liścik czy choćby symbol kwiatka lub serducha wyrysowany na kartce. To zrobi jej dzień!
  • Jeśli rano nie chcesz jej budzić, a wychodzisz z domu przed nią – znajdź jej pomadkę <podpowiadam: pomadka to inaczej szminka – szukaj jej w kosmetyczce, na toaletce w sypialni lub w torebce – laski mają ich na pęczki – zapewne choć jedna wpadnie Ci w ręce>  i napisz nią coś co zaskoczy Twoją kobietę (coś miłego) na lustrze w łazience. Zapewniam Cię, że nie zetrze ona takich życzeń czy wyznania przez kolejny tydzień.
  • pol_pl_Bluza-damska-NEW-COLLECTION-3525-czarna-38757_5Zabierz ją na spontaniczne zakupy w galerii, albo zamów coś specjalnie dla niej w swoim ulubionym sklepie internetowym. Czy wiesz, że w denley.pl możesz wybrać dla swojej kobiety najmodniejsze modele damskich bluz, stylowych kurtek i sportowych kamizelek? Wyślij jej taki nieoczekiwany gift – z pewnością się ucieszy!
  • Wieczorem przygotuj jej aromatyczną kąpiel. Wybierz się wcześniej do dobrej drogerii, w której znajdziesz kosmetyki przeznaczone do rytuałów kąpielowych. Zapachowe ekstrakty, nawilżające sole, ręcznie robione mydła czy kule do kąpieli, a do tego kwiaty w wazonie i płonące świece z pewnością sprawią, że ten wieczór będzie dla niej wyjątkowy.
  • Zaplanuj spontaniczny wyjazd, choćby jednodniowy. Niech będzie on dla niej niespodzianką! Wyjdźcie rano jak gdyby nigdy nic. Potem wróć, spakuj jej rzeczy i kosmetyki. Następnie odbierz ją z pracy i zamiast wracać do domu zawieź w góry, nad morze czy na lotnisko jeśli zarezerwowałeś bilety na samolot i noclegi w jakiejś europejskiej stolicy.
  • Zaakcentuj jej kobiecość, pokaż, że ją doceniasz i sprezentuj jej najpiękniejszą sukienkę jaką uda Ci się znaleźć, a potem zabierz ją w niej na randkę.
  • Podaj jej dress code na wieczorne wyjście nie mówiąc dokąd idziecie. Spektakl w teatrze, kino, kolacja w jej ulubionej restauracji czy drink w najmodniejszym klubie – postaw na to co lubi Twoja kobieta bo to jej dzień i… just do it!
  • No i oczywiście  – kup Pan kwiaty!

 

[adrotate banner=”32″]

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel