Jak zapuścić wąsy?

2019-09-04
Jak zapuścić wąsy?

Jesień to czas, w którym warto poukładać męskie sprawy! Posprzątać garaż przed zimą, zadbać o urodę i zdrowie. Zachęcają do tego jesienne kampanie społeczne kierowane do mężczyzn, w tym Movember, edycja 2019′!

Jeśli nie wiecie dlaczego warto zacząć zapuszczać wąsy przed listopadem – odsyłamy was do wpisu „Movember – 9 badań, które powinieneś zrobić”, a my w tym czasie skupmy się nad konkretami!

Po co zapuszczać wąsy?

Jeśli już je miałeś – wiesz, że one naprawdę mogą wyglądać dobrze! Jeśli chciałbyś, ale się wahasz – poeksperymentuj! Może akurat dojdziesz do wniosku, że ci z nimi do twarzy? Na jesień, gdy pora roku jest „ciężka” i męskie stylizacje bardziej skomplikowane – wąs naprawdę może dodać uroku! Choć nie każdemu tego typu ozdoba twarzy przypadnie do gustu, to jednak wąsy mogą stanowić świetną wizytówkę wizerunku indywidualisty!

Jak zapuścić wąsy?

jak zapuścić wąsyTo bardzo proste! Po prostu nie gol zarostu nad górną wargą przez mniej więcej miesiąc. Jednak na początek, żeby nie wyglądać co najmniej dziwnie – jednocześnie zapuszczaj też zarost. Hodując sam wąs – wstępnie będziesz wyglądać jak podlotek. A z brodą – „zleje się” i pominiesz tę pierwszą, krytyczną fazę

Gdy zarost nad wargą będzie już wystarczająco gęsty – pozbądź się reszty i gotowe! Jesteś pełnoprawnym wąsaczem! Teraz pokombinuj trochę ze stylem i znajdź swój ulubiony kształt! Możesz też oczywiście zapuszczać i wąsy i brodę jednocześnie

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel