Jak się całować? 5 reguł!

2019-11-22
Jak się całować? 5 reguł!

W Dzień Pocałunku…

Sprawdź – jak się całować?

  1. Inicjacja – czyli wszystko to, co przed pocałunkiem. Jeśli starasz się dowiedzieć jak najwięcej na temat całowania – znaczy to, że nie masz jeszcze wprawy, albo będziesz całować jakąś dziewczynę pierwszy raz. Nie musisz czynić specjalnych przygotowań, ale zadbany wygląd, ładny uśmiech, świeży oddech to podstawa. Jeśli nadejdzie ten intymny moment, w którym subtelne sygnały i mowa ciała podpowiedzą, że to właśnie teraz – pamiętaj by zbliżyć się do partnerki, a potem lekko rozchylić usta i do dzieła! TIP! Aby twoje usta były na co dzień miękkie i kuszące – stosuj (choćby na noc) – wazelinę.
  2. Jak rozpoznać, że to już? Że Twoja partnerka odwzajemni całusa? Przeprowadź wcześniej test. Sprawdź jak zareaguje, gdy np. dasz jej buziaka w policzek. Możesz też być bardziej bezpośredni i po prostu powiedz jej, że chciałbyś ją pocałować!
  3. Więc jak się całować? Na początek delikatnie. To da ci szansę, by jeszcze raz sprawdzić zainteresowanie dziewczyny. Jeżeli całus będzie odwzajemniony – przepadnijcie w nim i już. Teraz możesz zwiększyć intensywność pocałunku, użyć języka, a nawet zębów. To oczywiście opcja, jednak może ona dodać smaku
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel