Jak rozpoznać kobietę po... butach?!

2020-01-28
Jak rozpoznać kobietę po... butach?!

Jeśli gorąco wzdychasz do kobiety, której właściwie nie znasz, ale ci się podoba – przyjrzyj się uważnie – jakie obuwie preferuje, a pomoże ci to rozgryźć jaka ona jest naprawdę. Buty damskie (i nie tylko) może dać wiele wskazówek odnośnie charakteru i lifestylu danej osoby! Zdradzają wiele tajemnic. Choć możesz i powinieneś potraktować to z przymrużeniem oka, to jednak nie są mrzonki. O rodzaju wybieranego obuwia w kontekście charakteru – dyskutują naukowcy na całym świecie! Coś w tym jest!

Eleganckie czerwone szpilki SHE. Teraz w _Denley.pl
Buty damskie. Co mówią o kobiecie?
  • Badania wskazują, że choć najmniej wygodne to najczęściej wybierane przez kobiety buty to szpilki! Po kobiecie w szpilkach możesz spodziewać się tego, że zawsze dobrze wygląda, jest atrakcyjna i stylowa. Kobieta w butach, które podkreślają smukłość nóg jest zmysłowa, tajemnicza, trochę zadziorna i seksowna. Lubi skupiać na sobie uwagę. Jednocześnie może być przebiegła. uparta, zdeterminowana i nie wierzyć we własne możliwości, a szpilki są dla niej trochę jak kamuflaż, który dodaje pewności siebie.
  • Sandały i klapki. To buty damskie, które odsłaniają stopy. Te z kolei są dla wielu facetów prawdziwym fetyszem. Choć damskie sandałki i klapki mogą wyglądać niepozornie, to lubią je dziewczyny, którym blisko do natury i są otwarte na przygody.
  • Balerinki – podobnie jak sandały, faceci postrzegają tego rodzaju obuwie za najmniej atrakcyjne. Są jednak wygodne i po kobiecie, która chętnie je nosi możesz spodziewać się tego, że w życiu stawia na komfort, wewnętrzny spokój i harmonię, a moda ma dla niej znaczenie drugorzędne. To dziewczyna o romantycznej duszy, subtelna, sympatyczna i poukładana, która nie lubi wyróżniać się z tłumu.
  • Trampki, adidasy, buty sportowe. Tego rodzaju obuwie damskie to wybór kobiety, która jest energiczna i aktywna. Tak w sporcie jak i w życiu. Lubi, gdy dużo wokół niej się dzieje, szuka nowych wrażeń, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Preferuje zdrowy styl życia. Zapewne jest w niej nuta szaleństwa, sporo luzu i poczucia humoru. Dusza towarzystwa, która skupia się nie tylko na sobie, ale i na innych!
  • Kozaki, trapery, koturny i inne masywne buty. Kobieta, która się na nie decyduje – twardo stąpa po ziemi i prawdopodobnie – lubi dominować. Jest sprytna, samodzielna, dobrze zorganizowana i zaradna, ale pod twardym pancerzem – również wrażliwa i ciepła.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel