Jak powinien wyglądać męski pokój?

2017-11-07
Jak powinien wyglądać męski pokój?

Męski pokój!

Naprawdę, nie ma sensu obrastać w zbędne rzeczy urządzając męski pokój. Przede wszystkim – im masz ich mniej – tym mniej kurzu do ścierania. Szybciej też można ogarnąć przestrzeń jeśli spodziewasz się gości. W takim wnętrzu łatwiej wyróżnić swoją pasję, cechę szczególną, coś co wiąże się z tobą. Fan futbolu – może jako główny element pokoju wyeksponować piłkarzyki, którymi można pograć z kumplami w przerwie meczu. Zapalony rowerzysta – może powiesić na ścianie swoje dwa koła, z kolei meloman świetnie wyróżni sprzęt i kolekcję ulubionych płyt, a sneakerhead poustawia na półkach buty, które kolekcjonuje. Aranżacja pokoju czy sypialni na własną nutę pozwala mężczyźnie stworzyć wnętrze, w którym będzie mu się dobrze mieszkać, pracować i relaksować.

Relaks przy piłkarzykach? Wchodzimy w to!

Męski pokój – jaką kolorystykę zastosować?

U facetów świetnie sprawdzają się wnętrza industrialne, monochromatyczne w odcieniach bieli, szarości, kolorów natury, itd., co nie znaczy, że są one sztampowe i nudne. Ściany mogą być jednolite albo kontrastować ze sobą. Taki pokój świetnie dopełnią mocne akcenty. Czerwona szafa, żółte poduszki na sofie, drewniane wstawki i inne dodatki nadadzą przestrzeni charakteru.

Czerwona ściana i niebieska sofa świetnie ożywiają minimalistyczną przestrzeń.

Męska sypialnia

Podobnie jak męski pokój czy gabinet – powinna być minimalistyczna. Taki styl zaprzecza stereotypowi, który mówi, że facet mieszka w przestrzeniach zagraconych. Nowoczesny mężczyzna lubi dizajn nieskomplikowany, funkcjonalny, a zarazem dynamiczny w odbiorze. Na styl nowojorski, pełen energii. Ma być prosto, stylowo, nowocześnie, a męskiego charakteru można nadać sypialni poprzez zastosowanie takich materiałów jak drewno, cegła, metal, szkło czy skóra.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel