7390

Internetowa hurtownia odzieży online

Sklep Denley.pl oferuje również zakupy hurtowe. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.
Zamówienie hurtowe złożyć możesz na stronie sklepu www.denley.pl, uprzednio uzyskując status hurtownika na stronie

Aktualnie obowiązujące rabaty progowe:

Wysokość rabatu Wartość zamówienia
3% 300 zł do 350 zł
4% 351 zł do 449 zł
5% 450 zł do 599 zł
6% 600 zł do 1 099 zł
8% 1 100 zł do 4 999 zł
10% 5 000 zł do 49 999 zł
na indywidualne zapytanie pow. 50 000 zł

Rabaty naliczają się automatycznie po przekroczeniu wymaganej kwoty.

Rabat progowy nie łączy się z rabatem za zapisanie się do newslettera, w przypadku próby wykorzystania obu rabatów, naliczy się wyższy.

b2b malpka bolf kropeczka com

Płatności:


Akceptujemy płatności w walucie PLN, EUR, CZK
Numery rachunków:
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

Dla waluty PLN: 53 1140 1850 0000 2925 9200 1005
Dla waluty EUR: 37 1140 1850 0000 2925 9200 1002
Dla waluty CZK: 15 1140 1850 0000 2925 9200 1010

Bolf Sp. z o.o. Sp.k.
ul Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra

Akceptujemy również wpłaty poprzez PayPal oraz PayU.

Do złożenia zamówienia wymagamy akceptacji postanowień regulaminu.

Jeśli kupujący posiada europejski numer identyfikacji podatkowej VAT prosimy o jego podanie wraz z danymi firmy. Koszty transportu i ewentualne cło pokrywa kupujący. Prosimy przed zakupem zapoznać się z warunkami importu oraz taryfami celnym kraju docelowego.

Wysyłka:

Na terenie Polski zamówienie zostanie wysłane firmą kurierską DPD, na terenie Unii Europejskiej firmą kurierską DHL lub PPL, poza granicami Unii Europejskiej Pocztą Polską. Koszt przesyłki uzależniony będzie od wagi zamówienia.

Odbiór osobisty:

Zamówienie można również odebrać pod adresem:

Denley.pl
ul Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra

w dni robocze, w godzinach od 10:00 do 19:00.

Hurtownia odzieży Denley to propozycja dla wszystkich sprzedawców, którzy chcieliby mieć w swojej ofercie modne i popularne ubrania marki Denley. Zakupy w hurtowni odzieży online docenią wszyscy właściciele sklepów, którzy cenią sobie wygodę i szanują swój czas. Dzięki zakupom przez Internet można w komfortowych warunkach przeglądać tysiące produktów Denley i wybrać te, które najlepiej pasują do charakteru działalności i profilu sprzedaży.

Klienci internetowej hurtowni ubrań mogą liczyć na szybką wysyłkę. Na terenie Polski i Unii Europejskiej korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich. Towar wysyłamy również poza granicę UE – wówczas przesyłka realizowana jest przez Pocztę Polską. Zakupy z hurtowni ubrań można również odbierać osobiście w sklepie stacjonarnym Denley w Zielonej Górze.

Aby móc skorzystać z usług hurtowni internetowej należy uprzednio wypełnić formularz rejestracji hurtownika. Trzeba tam podać wszystkie dane prowadzonej działalności oraz napisać jej krótki opis. Zapłaty za towar należy dokonać na podane konta internetowe lub za pośrednictwem płatności online jak PayU czy PayPal. Płatności przyjmujemy w złotówkach, euro i czeskich koronach.

Denley w hurtowni online oferuje ubrania, które dostępne są również w sprzedaży detalicznej. To kilka tysięcy produktów dla mężczyzn i kobiet. Są modne, popularne i chętnie wybierane przez klientów. Ich cechy charakterystyczne o modne wzory, nadruki, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Szczególnie warto zwrócić uwagę na szeroki wybór męskich t-shirtów, bluz, dresów i spodni. Wśród damskich na różne rodzaje kurtek, kamizelek i bluz.

Hurtownia internetowa ma w sprzedaży również bogaty wybór butów męskich – półbutów, obuwia sportowego, codziennego, trampek, traperów z podwyższaną cholewką i wielu innych. Dostępne są również przyciągające uwagę akcesoria – paski czy czapki z daszkiem.

Zakupy w hurtowni odzieży online to również atrakcyjne ceny, a także, dla stałych klientów, korzystny system rabatowy i promocyjny. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej hurtowni online. To gwarancja szerokiego wyboru asortymentu i regularnie pojawiających się nowości który będziecie mogli Państwo zaoferować klientom w swoich sklepach.

pixel