Hoghw! Zatańcz z wilkami!

2020-01-30
Hoghw! Zatańcz z wilkami!

Kapelusz i ostrogi, błyszcząca blacha lokalnego szeryfa czy okazały pióropusz? Kowbojska brawura, litera prawa czy indiański zew natury i porywcza dusza szlachetnego wojownika?

Co z powyższych charakteryzowałoby Cię najbardziej? Czyją rolę chciałbyś przyjąć, gdybyś mógł choć na chwilę wcielić się w jedną z postaci rodem ze starego filmu o dzikim zachodzie?

Niezależnie od tego, na którego bohatera tej opowieści masz największe zadatki i który imponuje Ci najbardziej, to z pewnością chętnie znalazłbyś się na Wielkich Równinach rozciągających się od Kanady aż po południowy Texas i od Missisipi do Gór Skalistych i zapolowałbyś na bizony. Po ciężkiej robocie życie uprzyjemniłaby Ci nie byle jaka fajka pokoju, albo coś wyjątkowo orzeźwiającego w saloonie. W nocy grzałbyś się przy skwierczącym ognisku i nasłuchiwałbyś mrożącego krew w żyłach wycia wilczej watahy… Hej przygodo!

To sobie odjechaliśmy… ale niestety – nie na porywistym mustangu. Tymczasem – namiastkę klimatu panującego na stepach, który znamy jedynie z książek i kina –  pozostaje nam jedynie zafundować sobie we własnym zakresie.

Jak to zrobić? Wystarczy zainspirować się jednym z kultowych westernów, włożyć wygodną bluzę z denley.pl, z odpowiednim nadrukiem (Indianin albo wilk będzie w sam raz) i bez zbędnych inicjacji będziesz mógł zawojować świat! Szeroka gama bluz z nadrukiem z zimowej kolekcji tylko czeka by na nie zapolować! Hoghw!

pol_pl_Bluza-meska-ATHLETIC-0413-antracytowa-37508_1 pol_pl_Bluza-meska-ATHLETIC-0413-czarna-37509_1pol_pl_Bluza-meska-RED-FIREBALL-8058-granatowa-37574_2

[adrotate banner=”24″]

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel