Gdzie bawić się w styczniu? Przegląd imprez klubowych

2017-02-27
Gdzie bawić się w styczniu? Przegląd imprez klubowych

Warto już wcześniej zapoznać się z kalendarzem imprez, żeby móc odpowiednio się przygotować i wszystko zaplanować. Gdzie więc bawić się w styczniu 2017? Podpowiadamy!

6. stycznia – Elefunk The Club, Szczecin, godz. 21:00
Jeśli jesteś fanem mocnych brzmień w rytmie house, to nie może Cię zabraknąć na imprezie Ele-house w Szczecinie! Atmosferę będą podkręcać: Michal Kier, KARPINSKY oraz DJ Anette.

7. stycznia – VooDoo Club, Warszawa, godz. 21:00
Chyba nie ma mieszkańca stolicy, który nie znałby klubu VooDoo. Tym razem zaprasza na imprezę z okazji swoich 3. urodzin! Z tej okazji na wszystkich przybyłych czeka mnóstwo atrakcji, m.in. o północy parkiet będzie należał do gorących tancerek z grupy Twerkout Crew. Już sama nazwa wskazuje, co będziesz mógł zobaczyć – oczywiście najlepsze twerkowanie! Dobrą zabawę dodatkowo podkręci superpromocja na barze. Przyjdź do VooDoo Club i zaszalej podczas B-Day Party! Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś się tam pojawił – dosłownie, bo wjazd na imprezę jest za free!

14. stycznia –AK PG Kwadratowa, Gdańsk, godz. 19:00
W połowie stycznia nie może Cię zabraknąć na imprezie w rytmach disco & dance. Bracia Figo Fagot szykują niezapomnianą noc, podczas której zagrają swoje największe hity. Oczywiście nie zabraknie kultowej już Bożenki czy Ooooo kończy się już noc. Jeśli masz ochotę na szaloną zabawę z przyjaciółmi koniecznie zajrzyj do AK PG Kwadratowa i dajcie się ponieść muzyce.

21. stycznia – Klub Imperium, Rybnik, godz. 21:00
W drugiej połowie stycznia nie zwalniaj tempa i wpadnij na szaloną imprezę pod hasłem „M jak melanż”! Brzmi zachęcająco? Tak też będzie w rzeczywistości, bo o muzykę zadba QBIK. Główna gwiazda tej nocy pojawi się o godz. 23, natomiast wcześniej imprezę będzie rozkręcać DJ Patryk Langer, który jest doskonale znany wszystkim miłośnikom klubowej muzyki. Gdyby to Cię jeszcze nie przekonało to wiedz, że o klimatyczne oświetlenie zadba sam Lj Rejw! Teraz na pewno dasz się namówić.

21. stycznia – Klub Alisa, Szczyrk, godz. 20:00
To będzie prawdziwy hit tej nocy wśród imprez –balanga z Czadomenem w rytmie jego największych przebojów takich, jak: Ruda tańczy jak szalona czy Ja jestem super bohaterem. Daj się ponieść w rytm muzyki disco i szalej do białego rana. Przekonaj się, że muzyka na żywo potrafi doskonale porwać do tańca.

28. stycznia – Klub Kosmos, Poznań, godz. 22:00
Końcówka miesiąca nie zwalnia tempa i też będzie gorąca. Jeśli będziesz w okolicy Poznania albo w samej stolicy Wielkopolski – odleć w Kosmos! Pomoże Ci w tym wyjątkowa muzyka rodem z Ameryki. Impreza pod hasłem Luxurious Party będzie połączona z urodzinami Patryka Boro – BORO B-DAY PARTY. Gorące rytmy wprost ze słonecznej Kalifornii rozgrzeją parkiet do czerwoności, a Tobie i Twoim znajomym nie pozwolą stać w miejscu. To będzie szalona noc przepełniona próżnością i dobrą zabawą w amerykańskim stylu!
Z takim kalendarzem imprez na pewno nie będziesz się nudzić, a to dopiero początek roku!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel