Focus na 4 letnie stylizacje inspirowane Instagramem!

2019-07-26

Niezależnie od tego, czy serduszka pod zdjęciami znikną i czy w przyszłości, na koncie Insta, będzie widać liczbę osób obserwujących – pewne jest jedno! Ta topowa aplikacja to już nie tylko platforma do dzielenia się zdjęciami. To przede wszystkim totalnie wpływowe medium! Czołowy dyktator trendów, który zmienił zasady modowej gry i zdeklasował połyskujące zdjęcia papierowych magazynów o modzie!

Wiodące nurty nie są wyznaczane już przez designerów i ikony stylu! Inspiracje dostępne są na wyciągnięcie ręki. Ekspresja wyrażana za pomocą fotek, które na swoje konto wrzucają blogerzy, lifestylowe marki, ale też zupełnie niezależni influencerzy tworzy dynamiczny przepływ mikrotrendów. Co się teraz nosi? W stylu miejskim czy preppy – warto stawiać na stylizacje inspirowane Instagramem. To prawdziwa skarbnica modowych, bezkompromisowych koncepcji!

4 letnie stylizacje inspirowane Instagramem!

Krótkie spodenki z nieszablonowym nadrukiem, a do tego mega stylowa bluza męska tricolor z kapturem to stylizacja godna tak miejskiego wilka, jak i wyluzowanego wczasowicza.

https://www.instagram.com/p/Bz5ZuUUIj9h/

Doskonała gra kolorów tej stylówki idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat. Do tego ten design! Kultowe spodenki jeansowe męskie zestawione z topowym w tym sezonie T-shirtem z kapturem to outfit na każdą letnią okazję w luźnym stylu. Sznytu dodaje tu czapka z daszkiem. Pasująca kolorami

https://www.instagram.com/p/B0DuQkSoqxD/

Nie ma jak denim! Jeansowy total look sprawdzi się w chłodniejsze dni! A katana dżinsowa z charakterystyczną aplikacją z pewnością wyróżni z tłumu!

https://www.instagram.com/p/BzqH3ccohad/

Miejski szyk i klasa inspirowane stylem preppy. Biała koszula i shorty w pastelowym kolorze to wyznacznik miejskiego szyku i elegancji!

https://www.instagram.com/p/BzDW7imog2t/

Interesują cię stylizacje inspirowane Instagramem? TUTAJ znajdziesz mnóstwo inspiracji!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel