Festival style! 8 zasad, obowiązujących tego lata!

2018-07-07
Festival style! 8 zasad, obowiązujących tego lata!

Festival style! W co się ubrać? Poznaj 8 zasad!

  1. Na pewno warto wczuć się w klimat i przygotować odpowiednie stylówki. Pewnie inaczej ubierzesz się na Ostróda Raggae Festival, inaczej na Sunrise i na Woodstock. Ale niezależnie od imprezy – musisz liczyć się z jednym. Będziesz narażony na ryzyko zrujnowania swoich ciuchów. Pasek, deszcz, błoto, piwo, pot… czy trzeba coś dodawać? Właśnie dlatego warto postawić na ubrania w dobrych cenach!
  2. Festiwale są miejscem, gdzie można przełamywać tabu i eksperymentować z wyglądem. Nie trzeba od razu robić sobie irokeza, ale jeśli na co dzień ubierasz się casualowo, a chciałbyś sprawdzić jak czujesz się w ubraniach typowo rockowych jak np. przetarte jeansy, tank-top i skórzana ramoneska – masz ku temu świetną okazję!  I jeszcze będziesz się świetnie bawić!
  3. Warto zabrać ze sobą wodoodporną kurtkę. Docenisz tę radę w razie deszczu. Jest funkcjonalna, ale może też stanowić fajny element outitu np. z krótki spodenkami jeansowymi i T-shirtem.
  4. Bezwzględnie postaw na solidne obuwie! Białe trampki się nie sprawdzą! Serio!
  5. W razie upałów – nie masz specjalnego wyboru jeśli idzie o modele ubrań. Zdecyduj się więc na T-shirty, zwiewne, letnie koszule męskie i wygodne szorty.  Możesz celować w klasykę, ale jeśli twoja koszula będzie w odważne motywy, kolory i nadruki. Dzięki „festival style” wpiszesz się w atmosferę imprezy o wiele lepiej.
  6. Chcesz świetnie się bawić, ale nie bardzo wyróżniać? Ok! Twój indywidualizm to priorytet! Proste spodnie jeansowe i kurtka ze skóry, albo bomber jacket – są ponadczasowe! Dadzą radę!
  7. Pamiętaj o akcesoriach. Pieniędzy, telefonu, drobiazgów lepiej nie przechowywać w namiocie. Zabieraj je wszędzie ze sobą, a przy tym wyglądaj dobrze. Najmodniejsze nerki i plecaki świetnie uzupełnią twoją stylizację.
  8. Nie zapomnij też o klimatycznych okularach i jakimś fajnym nakryciu głowy jak bandana, czapka z daszkiem czy kapelusz!
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel