Fashion alert! Spodnie z zamkami!

2019-09-05
Fashion alert! Spodnie z zamkami!

W stylu sportowym, codziennym, miejskim – męskie spodnie joggery są absolutnym fundamentem garderoby! Do szkoły, na zakupy, na miasto – nie ma spodni, które sprawdzą się lepiej. Są nieodzownym elementem ekwipunku modowego współczesnego faceta i można by rzec, że nic się tu nie zmienia! Jakiż to jednak błąd! Designerzy nie pozwalają na to, by kolejne odsłony joggersów z sezonu na sezon pozostawały takie same! Wciąż coś dzieje! I tak tej jesieni modne będą spodnie z zamkami na nogawkach! 

Fashion alert! Spodnie z zamkami! 

spodnie z zamkami męskie
Spodnie z zamkami Denley.pl

Jednak męskie spodnie z zamkami na nogawkach wyróżniają się w tym sezonie również innymi cechami! Wcale nie muszą być luźne jak joggery. Mogą być to zarówno niezobowiązujące modele ze ściągaczami na nogawkach i ze sznurkiem w pasie, jak i dopasowane spodnie z kieszeniami z denimu.

Tak czy inaczej – niesamowicie drapieżnego wyrazu będą nadawać im suwaki na nogawkach i niebanalne przeszycia!

Z czym nosić?

Spodnie z suwakami na nogawkach mają zdecydowanie niepokorny klimat! I do tego typu facetów perfekcyjnie pasują!

W czarnych rurkach z zamkami możesz wybrać się nawet na randkę – z pewnością zaimponujesz stylem. Z kolei modele luźniejsze – sprawdzą się w niemal każdej, codziennej sytuacji. Mają miejski wydźwięk, dlatego możesz wybrać się w nich zarówno na zakupy, do szkoły, jak i na kręgle z kumplami.

Do joggerów – pasuje niemal wszystko. Stylizację możesz zaakcentować fajnym T-shirtem, na to zarzucić męską bluzę czy kurtkę! Bomberka sprawdzi się świetnie. Do węższych modeli w ciemnym kolorze – fitować będzie ponadczasowa kurtka skórzana z charakterem. Może to być kurtka motocyklowa albo ramoneska!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel