Escape room

2016-10-04
Escape room

Jeśli masz w sobie żyłkę detektywa, lubisz wyzwania i zastanawiasz się – co odjazdowego mógłbyś zrobić w najbliższy weekend – mam dla Ciebie podpowiedź! Wybierz się z przyjaciółmi do Escape Room!

Escape The Room (znana także m.in. jako Room Escape, Exit Game, Trap Room) to gra akcji na żywo. Przeniesiona w real wersja gry komputerowej, w której głównym motywem jest wydostanie się z pomieszczenia, modna na świecie – staje się popularnym sposobem spędzenia wolnego czasu również w Polsce. Nie ma go wiele. Wchodząc do zamkniętego pokoju pełnego tajemnic i zagadek otrzymujesz od 45 do 60 minut. W tym czasie musisz, wraz ze swoim teamem (łącznie 2-5 osób), znaleźć sposób by się z niego wydostać.

Zabawa w escape room wciąga. Współpraca, dobra komunikacja, nieszablonowe myślenie pomagają w rozwikłaniu kolejnych łamigłówek będąc pod presją czasu. Napięcie i entuzjazm tylko rosną w miarę upływu minut.

Jeśli Ci się uda – z pewnością poczujesz dziką satysfakcję. Jeśli nie – ogromny niedosyt. I tylko od Ciebie będzie zależeć czy zechcesz poznać rozwiązanie czy podejmiesz wyzwanie raz jeszcze. A jeśli będziesz mistrzem odkrywania kart i logicznego myślenia – nic nie stoi na przeszkodzie byś poszukał innego pokoju, którego skomplikowany szyfr trzeba złamać. Ich oferta jest coraz większa, a zagadki do rozwiązania coraz bardziej intrygujące. Tajemnicze pokoje różnią się od siebie, są aranżowane tematycznie i pomysłodawcy prześcigają się w pomysłach, które mają zaskakiwać zamkniętych w czterech ścianach uczestników gry.

Byłeś? Wybierasz się? Jakie są Twoje wrażenia lub oczekiwania? Podziel się opinią.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel