Dziecięce kurtki przejściowe - co w modzie piszczy?

2018-04-29
Dziecięce kurtki przejściowe - co w modzie piszczy?

Dziecięce kurtki przejściowe!

Trafny wybór tych modeli ważny jest szczególnie wiosną, gdy pogoda, choć z założenia ma być piękna – to jednak potrafi zmienić się wręcz z godziny na godzinę! W jednej chwili świeci słońce, a w następnej pada ciepły, wiosenny deszcz lub szaleje burza. Nie trzeba wtedy chronić dziecka grubą kurtką, w  której maluch się zgrzeje. Ale lekka, przejściowa kurtka z kapturem dla dziecka – będzie w sam raz! Kurtka wiatrówka, ochroni szkraba i starszaka na co dzień, ale i w lecie, podczas nadmorskich wakacji, gdy pogoda nie dopisze. Zewnętrzna warstwa odzieży, zabezpieczająca przed zmiennymi warunkami pogodowymi, jak opady deszczu czy chłodne porywy wiatru – przyda się w wielu sytuacjach.

Dziecięce kurtki przejściowe! Co wybrać?

Kurtki bomberki dla dzieci – idealny wybór! Denley.pl

Wiosenne kurtki przejściowe dla dzieci posiadają modne printy i dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej. Dla chłopca – świetnie sprawdzi się model z nadrukiem moro i z jaskrawymi wstawkami, albo z modnymi napisami i emblematami. Dziewczynki dobrze będą czuć się w delikatnych, pastelowych kolorach, doskonale wpisujących się w wiosenny klimat. Można też postawić na klasykę. Hitem są dwustronne kurtki bomberki dla dzieci. Ich ponadczasowy design pozwala tworzyć z tymi kurtkami wiele różnorodnych stylizacji dziecięcych, zarówno sportowych, noszonych najczęściej, jak i casualowych – idealnych na specjalne okazje. Bomber jacket będzie korespondować tak kaloszami czy trampkami, jak i z dziewczęcymi balerinkami, założonymi do efektownej spódniczki tutu czy wygodnych legginsów. Dzięki temu, że są dwustronne – w razie zabrudzenia można szybko wywinąć taki model na drugą stronę, a dziecko, spokojnie może bawić się dalej!

Jedną z największych zalet kurtki przejściowej są ściągacze w pasie i na rękawach, których funkcjonalność skutecznie ochroni dziecko przed niepewnymi warunkami atmosferycznymi. Taka kurtka będzie dobrze przylegać do sylwetki i nie przepuści chłodnego powietrza do środka. Wentylację zapewni natomiast wszyta wewnątrz siateczka. Oczywiście, wybierając kurtkę dla dziecka – warto pamiętać również o jej pozostałych cechach praktycznych. Nie powinna ona w żaden sposób krępować ruchów, za to być komfortowa w użytkowaniu, no i idealnie – jeśli będzie zaopatrzona w boczne kieszenie. Dzięki temu, dziecko zawsze będzie mogło nosić przy sobie ulubione drobiazgi!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel