Drobny prezent dla chłopaka!

2019-07-24
Drobny prezent dla chłopaka!

Być może wybierasz się do kolegi na urodziny, albo chcesz zrobić swojemu chłopakowi niespodziankę bez specjalnej okazji? 

Tylko co drobnego można podarować chłopakowi, który właściwie wszystko ma? Z czego się ucieszy, co sprawi mu radość? Wyczerpały ci się pomysły? Sprawdź nasze propozycje na drobny prezent dla chłopaka, który nie stanie się „nieprzydajnisiem” rzuconym w kąt i zbierającym kurz

Drobny prezent dla chłopaka! Pomysły! 

Czapka z daszkiem przyda się każdemu facetowi. Denley.pl

Facet jest przede wszystkim… praktyczny! Dlatego najlepszą frajdę sprawi mu to, co może wykorzystać we właściwy dla siebie sposób. Prezent dla chłopaka może wiązać się z jego hobby lub z tym co po prostu lubi robić.

Smakosza możesz zaskoczyć wykwintną kolacją zaserwowaną w domowym zaciszu albo jakimś niebanalnym deserem. Jeśli chłopak jest na fit diecie – przygotuj mu coś zdrowego. Z pewnością doceni on twoje starania. Większość mężczyzn kocha motoryzację. Bajerancki gadżet do samochodu, jak np. breloczek, perfumowany zapach czy uchwyt na okulary spotkają się z uznaniem. Podobnie akcesoria z zakresu nowinek technologicznych! To mogą być jakieś fajne słuchawki, dodatek do drona czy nietypowy powerbank.

drobny prezent dla chłopaka
Karta podarunkowa do sklepu z odzieżą męską to zawsze trafiony pomysł! Denley.pl

Drobny prezent dla chłopaka to może być też coś ze sfery mody. Kolorowy T-shirt męski z interesującą grafiką lub napisem, albo funkcjonalne akcesoria. Sprawdzi się tu kultowa czapka z daszkiem, bo czapeczek w męskiej garderobie nigdy za wiele. Ostatnio super modne i przydatne są nerki, czyli męskie torby na ramię! Jeśli obawiasz się, czy stylem i designem ubrań i gadżetów modowych wstrzelisz się w gust chłopaka – postaw na kartę podarunkową o wybranej wartości! To zawsze świetny i trafiony pomysł, by sprawić komuś przyjemność!

Upominek dla chłopaka a hobby! 

Tutaj masz prawdziwe pole do popisu! Meloman ucieszy się z ulubionej płyty wydanej w limitowanej edycji. Podobnie z pasjonatem książek, ceniącym specjalne wydania. Biegaczowi frajdę może sprawić bidon czy opaska na włosy, a wszystkim amatorom sportu – zdrowe suplementy i wszelkie przydatne gadżety związane z uprawianiem danej dyscypliny. Bilet na koncert, do kina czy voucher na przejażdżkę gokartem… koncepcji na drobny prezent dla chłopaka jest całe mnóstwo. Wystarczy wstrzelić się w aktualne zainteresowania!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel