Denley sponsorem fame mma

Denley to nie tylko sklep z odzieżą online, ale przede wszystkim marka nawiązująca relacje ze swoimi Odbiorcami.
Wiemy, jak bardzo nasi Klienci uwielbiają sporty walki, dlatego nie mogliśmy nie stać się częścią tego wydarzenia!
Denley jest oficjalnym sponsorem gal FAME MMA w 2021 roku!
Zainteresowanie eventami FAME MMA przerosło już klasyczne walki na galach MMA, czy KSW.
Do tej pory odbyło się dziewięć edycji wydarzenia, a jeszcze w tym roku czekają nas trzy kolejne.
Na każdej z nich do walk staną kontrowersyjni i uwielbiani youtuberzy, raperzy i celebryci.
Zapowiadają się bardzo pikantne wieczory. Nie mogło nas tam zabraknąć!

POCZUJ EMOCJE
BIJĄCE Z EKRANU

i spędź niezapomniany sobotni wieczór

2 października
z FAME MMA i Denley

SEE #NEWCOLLECTION BY DENLEY

SPRAWDŹ

FAME MMA 2021

Z CZERWONEGO DYWANU PROSTO NA OKTAGON!

MOC SŁAWY. POTĘGA EMOCJI. SIŁA ROZRYWKI – TO WŁAŚNIE FAME MMA!

Czas na wielką eksplozję emocji i podwójne uderzenie mocnej rozrywki

Powietrze staje się elektryczne, rytm imprezy wyznacza przyspieszone bicie serca, a w żyłach zaczyna płynąć krystalicznie czysta adrenalina. Lasery rozświetlają mrok, z którego już wkrótce wyłonią się głodni zwycięstwa wojownicy. Czy czujesz już tę atmosferę? Czy też pragniesz spektakularnej eksplozji MMA? My także, dlatego jako dumny sponsor Fame MMA 2021 już nie możemy doczekać się pierwszego starcia!

Na oktagon wejdą gwiazdy, które znasz z pierwszych stron największych portali, ekranów kin, Youtube’a i czerwonych dywanów. Celebryci i influencerzy ze wszystkich sił będą chcieli dowieść swojej supremacji nad przeciwnikiem oraz zyskać sławę w świecie MMA. Każda konfrontacja ma także drugie dno, które współtworzą emocje fanów, hejt, memy i wzajemne urazy celebrytów. Gdy ta mikstura w końcu eksploduje, to jedno jest pewne: będzie się działo!

FAME MMA – walki celebrytów

Fame MMA to absolutnie wyjątkowa federacja, którą założyli Michał "Boxdel" Baron oraz Wojciech Gola. Organizacja zrzesza, m.in. zawodników „freak night” oraz gwiazdy, które gwarantują widzom podwójną dawkę niezapomnianych emocji.

Innymi słowy, gale Fame MMA to walki celebrytów w formule mieszanych stylów walki (ang. MMA: Mixed Martial Arts). To wyjątkowe wydarzenie przyciąga jak silny magnes uwagę mediów i elektryzuje fanów MMA w całej Polsce. Fame MMA okazało się gigantycznym sukcesem medialnym oraz sportowym, a poziom walk z gali na galę jest coraz wyższy.

Tu rządzą proste reguły – liczy się przede wszystkim rozrywka i emocje, dlatego organizatorzy zapewniają galom Fame MMA hiper-profesjonalną oprawę oraz selektywnie podchodzą do doboru znanych zawodników. Synergia tych dwóch elementów tworzy niezapomniane widowisko, które na długo pozostaje w pamięci fanów MMA. Co więcej, Fame MMA gromadzą więcej widzów niż „zwykłe” gale MMA i KSW.

FAME MMA 2021 – kiedy gale?

Z pewnością chcesz się dowiedzieć, kiedy odbywają się gale Fame MMA 2021. Mówisz i masz.

Oto daty i kalendarz czterech najbliższych gal!

  • 9 gala Fame MMA: 6.03.2021 (bez udziału publiczności);
  • 10 gala Fame MMA: 15.05.2021 (prawdopodobnie bez udziału publiczności);
  • 11 gala Fame MMA: 2.10.2021;
  • 12 gala Fame MMA: 20.11.2021

FAME MMA 2021 – karta walk

Na 11 gali Fame MMA wystapili:

ZAWODNIK NICK
Krzysztof Ferenc FERICZE
Piotr Szeliga SZELI
Patrycja Wieja MELADY
Karolina Brzuszczyńska WAY OF BLONDE
Aleksandr Muzheiko SASHA
Krystian Wilczak KRYCHA
Arkadiusz Tańcula TAŃCULA
Marcin Malczyński MALCZYŃSKI
Piotr Kołaczyński MiłyPan
Norbert Smoliński SMOLASTY
Maksym Ziółkowski MAKSYMALNIE
Filip Zabielski ZABIELSKI
Amadeusz Roślik FERRARI
Filip Marcinek FILIPEK
Mikołaj Magdziarz MIXER
Piotr Węgrzyn POPO
Daniel Ferreri DANNY
Sylwester Wardęga WARDĘGA
Wojciech Przeździecki OJWOJTEK
Marcin Dubiel DUBIEL
Borys Mańkowski THE TASMANIAN DEVIL
Norman Parke STORMIN

Kto wystąpi na 12 gali Fame MMA?

Niestety oficjalne informacje jeszcze nie zostały podane, ale jedno jest pewne - na pewno się nie zawiedziesz!

FAME MMA 2021 – SHOW MUST GO ON!

Podobnie jak w poprzednich edycjach, gale Fame MMA, po mimo pandemii Covid-19, zapewnią nam pikantne wieczory pełne niezapomnianych wrażeń. Naprzeciw siebie staną zawodnicy o barwnych osobowościach, które często wywołują skrajne emocje. Obok tych walk po prostu nie można przejść obojętnie, a o starciach raperów, youtuberów i celebrytów będzie huczał cały Internet. Pandemia sprawiła, że dwie pierwsze gale odbędą się na pewno bez udziału publiczności, natomiast zawodnicy występujący podczas edycji wrześniowej być może będą już dopingowani na żywo. Energia zawodników i zainteresowanie fanów MMA pokona wirusa już w pierwszej rundzie, dając mu do zrozumienia, że Fame MMA nic nie jest w stanie zatrzymać!

FAME MMA – historia

Pamiętasz, gdzie i kiedy odbyła się pierwsza gala Fame MMA? Pozwól, że odświeżymy Ci pamięć. Wskocz z nami na chwilę do wehikułu czasu. Lecimy do Koszalina. Jest 30 czerwca 2018 roku. Przed nami starcie pomiędzy Boxdelem a streamerem Jakubem "Guzikiem" Szymańskim. Drugim wydarzeniem będzie pojedynek bokserski pomiędzy Adrianem "Polakiem" Polańskim a Danielem "Magical" Zwierzyńskim. Czeka nas także walka rycerska: jedyna, która do tej pory odbyła się podczas Fame MMA. Jedno jest pewne – będzie się działo.

Czas na powrót do przyszłości! Z perspektywy czasu wiemy, że wydarzenie odniosło wielki sukces, a fani MMA docenili nową formułę. Każda kolejna gala Fame MMA rozgrzewała media do czerwoności i gromadziła więcej widzów.

DENLEY – DUMNY SPONSOR FAME MMA

Jako jeden ze sponsorów Fame MMA wysyłamy ważną wiadomość! Podzielamy Twoją pasję i chcemy być tam, gdzie Ty! Sport i świat celebrytów to także moda, a nasz sklep z odzieżą online zapewnia Ci nieograniczone możliwości kreacji unikalnego stylu. Chcemy, aby każdy mógł być gwiazdą w swoim życiu zawodowym i po godzinach oraz w wyjątkowy sposób odzwierciedlać swoje modowe DNA.

Już teraz życzymy Ci, aby wszystkie gale Fame MMA 2021 zapewniły Ci podwójną dawkę mocnych wrażeń!

pixel