Czego nie zakładać na plażę? Sprawdź, jak uniknąć obciachu!

2018-06-09
Czego nie zakładać na plażę? Sprawdź, jak uniknąć obciachu!

Niestety, nawet badania potwierdzają, że styl facetów na plaży bywa tym, o czym mówi się, że nie da się tego „odzobaczyć”. Czego nie zakładać na plażę, by uniknąć obciachu?

Krótkie spodenki kąpielowe_Denley.pl

Czego nie zakładać na plażę?

  • Nawet jeśli twoja sylwetka przypomina samego Herkulesa – postaraj się nie wyglądać jak boski żigolo. Ciemne okulary, a do tego mocno wycięte, obcisłe slipy, uwydatniające „atuty” to nie jest dobry kierunek! Jeśli nie jesteś perfekcyjnie zbudowany, a zamiast kaloryfera – dźwigasz tzw. brzuszek piwny, to tym bardziej sobie odpuść! Elastyczne, przylegające slipy nadają się tylko na basen i są one funkcjonalne jedynie dla profesjonalnych pływaków. Noszenie ich na plaży w Chałupach? Porażka!
  • Spodenki  podciągnięte pod same pachy, a co najmniej ponad pępek? Nie, nie, nie. Trzy razy: nie!
  • Nie kombinuj też wówczas, jeśli zapomnisz zabrać na wakacje odzieży do pływania i na plażę. Zamiast rozkładania ręcznika, by zająć miejsce nad basenem o świcie – spędź czas w sklepie i zaopatrz się odpowiednio. Udawanie, że obcisłe bokserki w neutralnym kolorze są kąpielówkami – nie zdaje egzaminu!
  • Biżuteria w nadmiarze? Wystarczy, że latem możesz chwalić się ukrywanymi w pozostałych porach roku tatuażami. Gruby łańcuszek męski, pod wpływem temperatury – może cię poparzyć. Bransoletki, pierścienie i zegarek – też zostaw w domu. No chyba, że masz model nieprzemakalny.
Męski zestaw plażowy. Denley.pl

A co zakładać na plażę?

  • Wybieraj spodenki kąpielowe. Takie swobodne szorty przede wszystkim nadają sylwetce odpowiednich proporcji. Kąpielówki do połowy uda to najlepsza opcja, jeśli chodzi o kąpielówki męskie!
  • Na plaży naprawdę możesz zaszaleć. Jest lato, słońce, woda, piasek – jest impreza! Modne w tym wyjątkowym czasie mogą być zupełnie neutralne spodenki plażowe, ale śmiało możesz postawić na modele w intensywnych kolorach, jak turkus czy fluorescencyjny żółty lub zielony. Postaw krok dalej i zdecyduj się na spodenki kąpielowe we wzory! Morskie rozgwiazdy, kolorowe ananasy, różowe flamingi – tysiące zabawnych, fantazyjnych motywów urozmaici twój look „on the beach”!
  • W tym sezonie modne są również męskie zestawy plażowe! Spiszą się doskonale, nie tylko  w momencie, w których zechcesz zejść z plaży i wyskoczyć na obiad, na promenadę. Do nadmorskich miejscowości turystycznych powoli wchodzi zakaz paradowania z gołą klatą w lokalach! Nie zmienia to faktu, że śmiganie bez spodenek i koszulki w takich miejscach to totalny obciach i mamy nadzieję, że tego nie praktykujesz! Tym bardziej przyda się zestaw męski z koszulką Tank Top z przewiewnej siatki i ze spodenkami! Zawsze możesz też mieć w zanadrzy zwykły T-shirt i klasyczne szorty!
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel