Co się liczy? Projekt, modny krój i wysoka jakość

2019-12-06
Co się liczy? Projekt, modny krój i wysoka jakość

Myliłby się ten, kto sądzi, że marka Denley.pl to ubrania tylko sportowe czy casualowe. Firma w swojej ofercie ma także bardzo eleganckie garnitury.

O ich świetnej jakości i wyglądzie mogli się przekonać chociażby Patryk Pniewski, Tomasz Ciachorowski czy Adam Jarząbek.

Ten pierwszy brylował w garniturze z kolekcji Denley.pl podczas niedawnej Flash Fashion Night. Drugi na gali Kobieta Roku Glamour 2016. Trzeci zaś zaprezentował elegancki outfit na Instagramie.

Pytaliście mnie skąd mam garnitur z ostatniego zdjęcia, bo Wam się mega spodobał, co mnie bardzo cieszy! Znalazlem go w sklepie online www.denley.pl. Mam dla Was zniżkę, która jest ważna przez 3 dni. Na hasło: JARZABEK10 otrzymacie 10% rabatu na całą kolekcję więc możecie sobie kupić jakiś fajny ciuszek w dobrej cenie” – napisał aktor występujący w „Szkole TVN”.

Cena w porównaniu do innych firm jest bardzo atrakcyjna

Dlaczego eleganckie ubrania Denley.pl cieszą się tak dużym wzięciem?

– Mają modny krój, którym na pewno właściciel wyróżni się wśród tłumu. Tak, jak wspomniał Adam, także cena w porównaniu do innych firm jest bardzo atrakcyjna – tłumaczy Paweł Zabielski z firmy Denley.pl.

I dodaje, że bardzo istotne jest też to, jak są zaprojektowane. – Można je bowiem nosić oddzielnie. Marynarka będzie pasowała zarówno do dżinsów jak i chinosów, a spodnie można zestawić z koszulą mniej elegancką czy też koszulą i swetrem – podsumowuje Paweł Zabielski.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel