Co robić w ostatni weekend wakacji? 10 pomysłów!

2017-08-31
Co robić w ostatni weekend wakacji? 10 pomysłów!

Choć i tak jest się przecież z czego cieszyć! Bo gdyby nie tegoroczny pomysł Ministerstwa Edukacji Narodowej, ostatni prawdziwy weekend wakacji – mielibyśmy już za sobą. A, że w tym roku – z nauką startujemy dopiero od 4-go września – możemy cieszyć się jeszcze jednym weekendem w gratisie. Nie jest więc aż tak źle!

Może więc zamiast popadać w otchłań rozpaczy, chować głowę w piasek albo snuć się bez celu – warto wykorzystać ostatnie dni tegorocznych, beztroskich wakacji – z prawdziwą pompą!?

Wspólne kibicowanie – świetny plan na weekend pełen sportowych wydarzeń!

Jak spędzić ostatni weekend wakacji? 10 pomysłów!

  1. Można np. zabrać paczkę kumpli lub chociaż własny plecak i wykorzystać ofertę PKP i ich bilet weekendowy. Wsiąść do pociągu byle jakiego w piątek po południu, a wrócić w niedzielę. W tym czasie można przejechać pół kraju, zjeść śniadanie na nadbałtyckiej plaży, a kolację na krakowskim rynku.
  2. A w Krakowie będzie się działo! Właśnie na ostatni weekend wakacji przypadają półfinały i finał Mistrzostw Europy Lotto EuroVolley Poland 2017! Dla kibiców męskiej siatkówki to prawdziwa gratka!
  3. Chyba, że wolicie hokej! Bo w Krakowie odbędzie się, również w ten weekend, Hokejowa Liga Mistrzów.
  4. Ale przecież nie trzeba być w Krakowie, by kibicować ulubionej drużynie! Można umówić się ze znajomymi, iść do pubu z telebimem, zamówić zimne piwo i chipsy i oddać się sportowym emocjom po całości!
  5. Np. piłkarskim albo żużlowym! 1-go września kadra piłkarskiej reprezentacji Polski zmierzy się z Danią. Jeśli natomiast chcielibyście zobaczyć półfinały w najlepszej lidze żużlowej świata, to w niedzielę, w Lesznie Unia zmierzy się z drużyną Falubazu Zielona Góra, a we Wrocławiu – zawodnicy Betardu spotkają się ze Stalą Gorzów! W TV- relacja live!
  6. 2-go września, w Szczecinku, odbędzie się impreza Materiafest 2017, a wśród gwiazd pojawią się takie kapele jak Behemoth, Illusion czy Riverside. Fani ostrej muzyki mogą zakończyć wakacje z przytupem!
  7. Albo przy dj-skich rytmach i wśród najpiękniejszych… samochodów! Tak!  W Katowicach, na Lotnisku Muchowiec, w termnie 2-3 września odbędzie się prawdziwe święto fanów motoryzacji i muzyki klubowej: Auto Partner Summer Cars Party 2017!
  8. Z kolei we Wrocławiu pojawią się Legendy Rocka! Fish Emade Tworzywo, Organek, Janerka, Riverside – to artyści, którzy naprawdę przyciągają. Już od piątku!
  9. Jeśli już jesteśmy przy imprezach, to warto wspomnieć, że w Zielonej Górze, 2-go września – startuje Winobranie 2017! A tam? Wino, kobiety i śpiew! Czego chcieć więcej?
  10. Ten ostatni weekend wakacji można też spędzić na spokojnie, oddając się swoim ulubionym rozrywkom. Wędkowaniu, grillowaniu ze znajomymi czy przy telewizyjnych serialach!

Wykorzystajcie go dobrze!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel