Co nosić pod swetrem V-neck?

2018-11-01
Co nosić pod swetrem V-neck?
sweter V-neck Denley.pl
T-shirt i sweter V-neck w kontrastujących kolorach – świetnie ze sobą korespondują. Denley.pl

Sweter V-neck to ten element garderoby, który ma dość długą tradycję. Jego początki sięgają lat 20-tych ubiegłego wieku i tak dawniej, jak i teraz – dostępna jest szeroka gama wzorów, kolorów i materiałów, z których te sweterki są wykonane.

Jest mnóstwo kombinacji, dzięki którym, przy wykorzystaniu swetra V-neck, uzyskasz świetne stylizacje. I wcale nie muszą kojarzyć się one z uczniakami! W swetrze V-neck można wyglądać wytwornie, albo w myśl casualu, czyli sportowej elegancji. To uniwersalny element garderoby, który można wykorzystywać na różne sposoby i okazje.

Choć często widuje się tego typu swetry w połączeniu z marynarkami i koszulami, nie oznacza to, że nie można wykorzystywać je w bardziej swobodnych stylówkach. Chodzi o sztukę ubierania i zabawę modą i pod takim swetrem świetnie może zagrać zwykła koszula, a nawet gładki T-shirt męski!

Co nosić pod swetrem V-neck?

  • Zwykła koszula – najlepiej jeśli będzie w kontrastującym kolorze. Jeśli pomimo tego, że łączysz koszulę ze swetrem chcesz wyglądać na luzie – rozepnij dwa lub trzy guziki. To opcja choćby do pubu Z kolei bardziej inteligentnego wyglądu nabierzesz zapinając się po ostatni guzik. Wszystko zależy od okoliczności.
  • Totalnie swobodny look osiągniesz wkładając pod sweter V-neck klasyczny T-shirt z okrągłym dekoltem, oczywiście wyróżniający się kolorem od swetra. Najpopularniejsza jest oczywiście uniwersalna biała koszulka, ale można pozwolić sobie również na bardziej kreatywne połączenia. Taka stylizacja świetnie koresponduje z jeansami i skórzaną kurtką i ma w sobie luz.
  • Koszula formalna typu Oxford! Taka, do której można dołożyć jeszcze krawat i całość dopełnić swetrem z dekoltem w serek albo takim bezrękawnikiem. Na elegancko! W sam raz do biura!
  • Oczywiście sweter V-neck można również nosić samodzielnie i w takiej odsłonie też wygląda rewelacyjnie.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
pixel