Bluzy z nadrukiem! 4 sztosowe modele.

2020-02-03
Bluzy z nadrukiem! 4 sztosowe modele.

Ciepłe, przyjemne do noszenia w ponure, chłodne, zimowe dni. Wnoszące do stylizacji kolor, sznyt i energię. To właśnie męskie bluzy z nadrukiem przełamują stagnację w męskich stylizacjach o tej porze roku! Sprawdźcie 4 sztosowe modele na rok 2020!

Przedłużana bluza męska z kapturem! 

bluzy z nadrukiem
Przedłużana bluza z obszernym kapturem Denley.pl

To bez wątpienia hit początku roku! Szczególnie, gdy kaptur bluzy z przedłużonym stanem jest obszerny, „złowieszczy”, a ona sama ma ciemny kolor. Taka szara lub czarna bluza męska świetnie wpisuje się klimatem w hit Netflixa, czyli w serial „Wiedźmin”, podbijający serca fanów postaci stworzonej przez Andrzeja Sapowskiego. Wprawdzie sam Geralt z Rivii najczęściej biega w zbroi, to jednak mroczny klimat serialu mocno opiera się nie tylko o otoczenie, ale też o oversize’owe stylizacje bohaterów. Lepiej można go poczuć fundując sobie nonszalancką bluzę od Denley.pl. I tylko streetwear’owe, modne nadruki zdradzają, że choć uwielbiasz świat fantastyki to nie jesteś zupełnie oderwany od rzeczywistości.

Męska bluza bez kaptura z napisami.

Denley.pl

To zaś bez wątpienia bardzo współczesny model, silnie wpisujący się w uliczne trendy. Gładkie bluzy z nadrukiem na froncie czy na rękawach mają rozmaite odsłony i tylko od ciebie zależy – jak chcesz je nosić?! I dlaczego!? Hasła, napisy, sentencje zawierają w sobie pewien ładunek emocjonalny i jeśli nie jesteś ignorantem w tej kwestii – za pomocą ubrania możesz wyrażać siebie w niebanalny sposób, manifestować poglądy, inspirować.

Bluzy z nadrukiem – motyw moro!

bluza z nadrukiem
Bluza z nadrukiem – z napisami i z motywem moro. Denley.pl

Nie od dziś mamy do czynienia z ubraniami inspirowanymi militariami. Z historii mody wiemy, że cała masa odzieży, jaką nosimy dziś bez zbędnego zastanawiania się nad genezą jej pochodzenia – miała swój początek na frontach, w wojsku, itd. Nie inaczej jest z ubraniami, których motywem przewodnim jest nadruk moro, lub bardziej prawidłowo – print kamuflażowy. Jednak nie ma co się rozdrabniać. Mówisz „moro” i każdy wie o co chodzi! Tak samo jest z ponadczasowymi bluzami moro. Nie są domeną zasieków, ani podstawowym elementem ekwipunku leśniczego. Nosi je każdy, a ich styl pokochała szczególnie moda miejska. Nie dziwimy się!

Bluza Sportowa.

bluza sportowa z nadrukiem
Bluza sportowa Denley.pl

Pod kurtkę na zimowy jogging po parku, na siłownię i choć to model sportowy – to nawet na kanapę… A uściślając jeszcze bardziej – to właściwie na każdą nieformalną okazję. Bluza sportowa jest czarnym koniem twojej garderoby zawsze wtedy, gdy masz chęć poczuć przyjemne ciepło, schować się przed resztą świata lub z drugiej strony – gdy zamierzasz wkroczyć w niego z impetem, uprawiać sporty, zwiedzać interesujące miejsca. Najbardziej uniwersalna, najwygodniejsza, modna – bluza sportowa z kapturem to sztos. To ten typ, w którym ponad wszystko liczy się funkcjonalność. Print jej nie definiuje, ale na pewno nadaje charakteru.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel