Bejsbolówka - 10 powodów, dla których powinieneś ją mieć!

2017-08-07
Bejsbolówka - 10 powodów, dla których powinieneś ją mieć!

Jak to zrobić? Wystarczy wybierać rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody czyli celować w ponadczasowość! Taka właśnie ponadczasowa i uniwersalna jest bejsbolówka, która prym wiedzie również w wyjątkowej funkcjonalności. Bo sprawdza się zarówno jako bluza jak i jako kurtka! Poznaj…

Bejsbolówka z motywem moro i ciekawą aplikacją_Denley.pl

10 powodów, dla których powinieneś mieć bejsbolówkę!

  1. Powód pierwszy już znasz – ona nigdy nie wychodzi z mody!
  2. Nie stanowi dużego wydatku, a raz zakupiona – może towarzyszyć Ci przez całe lata i w różnych okolicznościach.
  3. Jeśli masz tę bluzę – to masz również styl. Bejsbolówka to kurtka z tradycjami, wywodząca się od amerykańskich, uczelnianych elit.
  4. Ponadto ma ona w sobie cały ładunek komunikatów. W zależności od tego, z czym ją zestawisz – możesz zamanifestować zarówno prestiż jak i bunt oraz niezależność. Unikalny sposób jej noszenia zależy wyłącznie od Ciebie.
  5. Jest mega funkcjonalna! Możesz włożyć ją zarówno na mecz, na boisko, wyjście z kumplami na piwo, na rundkę do spożywczaka jak i do szkoły. Gwiazdy światowego formatu zakładają je na co dzień, ale też na eventy, a designerzy wracają do nich w każdym sezonie! Warto mieć ją zawsze pod ręką.
  6. Bejsbolówkę można nosić dosłownie przez cały rok. Latem – jako lekką kurtkę, zimą pełni rolę bluzy.
  7. Cechuje ją absolutna wygoda! Jest ciepła, zapinana na guziki, ze ściągaczami, czasem z kapturem. Na jej temat powstało już wiele modowych wariacji i dziś, poza klasycznymi bejsbolówkami z literą na piersi – dostępne są modele z różnymi emblematami i w awangardowych wariantach kolorystycznych.
  8. Pasuje do większości Twoich ulubionych spodni i można stworzyć z nią wiele udanych stylizacji. W wydaniu grzecznym, szkolnym – możesz zestawić ją z trampkami i chinosami czy jednokolorowymi szortami. Ale równie świetnie będzie wyglądać do kultowych wąskich jeansów, joggerów czy spodni baggy z obniżonym krokiem.
  9. Sportowa bejsbolówka łamie schematy i sprawdza się w wydaniu streetwear jak i w casualu.
  10. To prawdziwy must have dla młodych, energicznych trendsetterów!
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel