Bachanalia w pełni. Jutro będzie się działo. Startuje „Zjazd na byle czym”.

2019-12-09
Bachanalia w pełni. Jutro będzie się działo. Startuje „Zjazd na byle czym”.

Bachanalia to zielonogórski odpowiednik Juwenaliów, czyli corocznego święta studentów, które odbywa się w maju.

Zieloną Górą od kilku dni rządzą studenci. I na pewno się nie nudzą. Program tegorocznych Bachanaliów obfituje w całą masę ciekawych imprez i atrakcyjnych koncertów.

Jutro z całą pewnością nie zabraknie dobrej zabawy. A to za sprawą „Zjazdu na byle czym”, czyli konkurencji, której zawsze towarzyszy dużo humoru.

Imprezę organizuje Akademicki Związek Motorowy. Początek o 15.00. Organizatorzy zaprosili wszystkich szalonych konstruktorów, żeby pochwalili się swoimi pojazdami.

Konsekwentnie realizujemy swoją misję, która ma na celu wsparcie ambitnych i ciekawych przedsięwzięć organizowanych przez młodych ludzi

Rywalizację uatrakcyjni pokaz samochodów Grupy Gezet, a także występ czirliderek. Jednym z głównych partnerów akcji jest marka Denley.

– Konsekwentnie realizujemy swoją misję, która ma na celu wsparcie ambitnych i ciekawych przedsięwzięć organizowanych przez młodych ludzi. Nie inaczej sytuacja wygląda i tym razem. Jesteśmy firmą międzynarodową, ale pamiętamy o swoich korzeniach, a wywodzimy się właśnie z Zielonej Góry. Z tym większą przyjemnością pomagamy organizatorom – argumentuje dyrektor operacyjny w firmie Denley Roger Cicholaz.

Właśnie dzięki sponsorom zwycięzcy „Zjazdu na byle czym” mogą liczyć na atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe statuetki.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel