Aż pół tysiąca blogerów z całej Polski przyjechało do Poznania

2019-12-05
Aż pół tysiąca blogerów z całej Polski przyjechało do Poznania

Okazją do spotkania była Blog Conference 2016. Imprezę sponsorował Denley.pl.

Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem: Praktyka, Etyka i Jakość. – Podstawowe tematy, które poruszamy podczas Blog Conference Poznań związane są z biznesową stroną blogosfery. Potwierdzamy, że blogowanie to praca i jest to poważne zajęcie z bardzo dużym potencjałem reklamowym. Stawiamy na merytoryczne i praktyczne prelekcje, uczymy jak budować własną markę i relacje z klientem – zdradzają organizatorzy.

Warto wspomnieć, że duża część blogerów ze współpracy z Denley.pl czerpie wymierne korzyści.

Wśród prelegentów podczas konferencji znalazły się m.in. tak znane postaci jak Michał Szafrański (autor bloga http://jakoszczedzacpieniadze.pl/) czy Konrad Kruczkowski (autor bloga http://haloziemia.pl/)
– Niedawno rozpoczęliśmy bardzo ścisłą współpracę z najlepszymi blogerami w Polsce. Z wieloma z nich utrzymuję codzienny kontakt. Wszyscy wykonują świetną robotę także w świecie mody. Stąd też nasza znacząca obecność podczas poznańskiej imprezy – tłumaczy Paweł Zabielski z Denley.pl.

Warto wspomnieć, że duża część blogerów ze współpracy z Denley.pl czerpie wymierne korzyści. Jakie? – Tym, którzy chcą zostać naszymi ambasadorami marki, oferujemy ubrania z kolekcji Denley.pl. Liczę, że już niebawem grono chętnych znacznie się powiększy – uśmiecha się P. Zabielski.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel