Ambasador marki Bolf

Bolf

 

Ambasador marki BOLF

 

Zapraszamy gorąco wszystkich blogerów modowych do akcji i konkursu „Zostań Ambasadorem marki BOLF”

 

Zasady:

 

Konkurs trwa od lutego do 30 czerwca 2013. Wyniki zostaną podane w lipcu 2013. Zbieramy zgłoszenia blogerów i blogerek (konkurs@denley.pl), które chcą otrzymać 1 wybraną rzecz z kolekcji BOLF. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest stworzenie stylizacji z udziałem marki BOLF, którą bloger umieści na swoim blogu.

 

  1. Aby zostać Ambasadorem na czas konkursu bloger umieszcza na swoim blogu w dowolnym , dostępnym miejscu banner reklamowy sklepu Denley.pl wraz z przekierowaniem do sklepu lub do końca trwania konkursu tworzy wpis sponsorowany ( kilka słów o marce plus wybrane zdjęcia, rekomendacje logo) który umieszcza na swoim blogu.

  2. W czasie trwania akcji publikuje swój post z stylizacją w otrzymanej odzieży marki BOLF.

 

 

Nagrody:

 

  • AMBASADOR MARKI- 150 zł bon do wykorzystania na zakupy – dla najaktywniejszego blogera i najlepszej stylizacji.

  • 1 wybrana rzecz z kolekcji BOLF jako upominek dla każdego zakwalifikowanego uczestnika.

 

Cała kolekcja BOLF

 

Warunkiem jest posiadanie poczytnego, aktywnego bloga oraz profilu fanowskiego na Facebooku oraz przesłanie zgody na publikacje swoich stylizacji na firmowym blogu Denley (www.denley-pl.blogspot.com) oraz profilu facebooka: www.facebook.com/denleypl Zgłoszenie, zdjęcia w dobrej rozdzielczości (minimum 5) wraz z podpisaną odręcznie zgodą (skan lub zdjęcie z odręcznym podpisem) należy wysłać na adres: konkurs@denley.pl

 

Pobierz wzór zgody na współpracę:

 

pixel