8 oznak, że jesteś zakochany

2017-03-16
8 oznak, że jesteś zakochany

Objawy otumanienia miłością to nie tylko uczucia i emocje. Ten stan ma duży wpływ na fizjologię! Jeśli jesteś zakochany, to nie da się na to wypisać recepty, ale jeśli podejrzewasz u siebie ten stan – wystaw sobie chociaż prawidłową diagnozę! Będziesz wiedzieć na czym stoisz.

8 oznak tego, że jesteś zakochany!

  1. Przyspieszone bicie serca, spocone dłonie, suchość w ustach, podwyższona temperatura ciała, zaburzenia snu i łaknienia… – spokojnie. Prawdopodobnie nie jesteś śmiertelnie chory. W Twoim organizmie trwa jednak biochemiczna burza i właśnie popadasz w skrajne uzależnienie. Uzależnienie od wielkiej miłości.
  2. Możesz też mieć poważne problemy z koncentracją. Przestajesz rozpamiętywać, oglądać zdjęcia, wracać myślami do swojej byłej. Nie zauważasz też innych kobiet, one przestają dla Ciebie istnieć. Nie możesz za to przestać myśleć o ukochanej, tej jedynej! Zupełnie nie możesz znaleźć sobie miejsca, gdy nie ma jej bok Ciebie. Tęsknisz. Twój nowo nabyty nałóg daje Ci się poważnie we znaki i chcesz być odurzony. Totalnie upojony, nawet kosztem tego, że zawalasz inne sprawy. Jesteś zakochany więc zwyczajnie nie możesz się skupić. Zresztą, co może być ważniejszego?
  3. Twoje ciało to terrarium. Nigdy byś się tego nie spodziewał, ale to fakt. Oto stałeś się licencjonowanym hodowcą motyli. Czujesz je w brzuchu
  4. No i te pingle… Serio – nie mam nic przeciwko różowi. Potwierdzeniem jest ten tekst: Facet w różowym. Hit czy kit? Ale zerknij w lustro: masz na nosie różowe okulary! I widzisz wszystko w różowych barwach. Ona jest najpiękniejsza, najmądrzejsza, idealna, a świat jest piękny!
  5. Podskórnie czujesz, że ona jest dla Ciebie ważna. Chcesz sprawiać jej przyjemność i wywoływać uśmiech na jej twarzy. To Twój cel! Chcesz parzyć jej – jej ulubiona kawę, rozsypywać płatki róż pod stopami i być dla niej kimś znaczącym.
  6. Pragniesz tego, by spędzać z nią czas! Jak najwięcej czasu! Choćbyś miał spędzić z nią dzień w najnudniejszy sposób z możliwych, to liczy się to, że jesteście razem i właściwie nie widzisz lepszej opcji! Ta jest wystarczająco doskonała!
  7. Choćbyś był najbardziej zatwardziałym i nieprzejednanym samcem w dziejach świata, to dla niej, bez mrugnięcia okiem – pójdziesz na wszelkie kompromisy. Uszczęśliwia Cię jej uszczęśliwianie.
  8. Myślisz o przyszłości. I ona w niej jest!

Stwierdzasz to u siebie? To właśnie miłość.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel