3 powody, dla których kobiety chcą ubierać mężczyzn...

2016-10-04
3 powody, dla których kobiety chcą ubierać mężczyzn...

Nie będę rozkminiać czy to źle czy dobrze, kategorycznie odradzać, ani też namawiać do całkowitego przekazania pałeczki Paniom, które z radością i zaangażowaniem będą dyktować w co masz się dziś ubrać. Postaram się natomiast wyjaśnić powody tego, że kobiety chcą ubierać mężczyzn.

1. Kobiety zawsze, ale to zawsze próbują zmieniać swoich partnerów!

To udowodnione. I nie ma takiej kultury, w której byłoby inaczej. Ciekawostką jest to, że zmiany te nie mają na celu zmaterializowania sobie rycerza na białym koniu. Chodzi raczej o zazdrość i <uwaga!> odebranie facetom ich atrakcyjności co by go inne nie chciały!

Ubieranie i doradztwo białogłowej to jedno! Nie ma co przeginać w żadną stronę i czasem warto skorzystać z dobrej rady! Bądź jednak czujny i nie daj zrobić z siebie słodkiego, wystylizowanego na gust partnerki miśka. To już lepiej złap za jakąś włócznię i bądź tym rycerzem!

Portrait of young elegant couples in the tender passion

2. Lepią na swoje podobieństwo.

Bliżej mi do teorii, że przeciwieństwa się przyciągają niż do dwóch połówek jabłka. Rzeczywistość jest jednak nieubłagana i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że partnerki starają się kształtować wybranków na swoje podobieństwo. Tyle, że zakres autonomii w związku jest przez facetów widziany inaczej niż przez kobiety…

Wobec powyższych, niezależnie od sympatii jaką darzymy te swoje drugie połowy – warto zostać przy swoim. W gruncie rzeczy wykreowany facet (jeśli faktycznie ulegnie – bo właściwie to wygodne rozwiązanie) i tak szybko im się znudzi… Nie daj zatracić wolności wyboru w życiu i w modzie. Bądź sobą i nie wyzbywaj się tożsamości! Tak naprawdę to indywidualizm i Twoja męska nieprzewidywalność, przejawiająca się również w stylu, są dla płci pięknej najbardziej pociągające.

3. Wiedzą, że lubisz święty spokój…

I dla niego jesteś w stanie poświęcić wiele. Gonitwy po galeriach handlowych, kolejki do przymierzalni, dyskusje nad siedmioma odcieniami zieleni butelkowej – to nie są Twoje ulubione zajęcia. Możesz liczyć na swoją dziewczynę, żonę i kochankę, która zrobi to za Ciebie – możesz też zajrzeć na www.denley.pl i zaopatrzyć garderobę w swoim stylu, zaledwie kilkoma kliknięciami.

 

[adrotate banner=”18″]

Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel