„No co tu dużo gadać, rewelacja!”… Komentarze po EMA 2016

2019-12-05
„No co tu dużo gadać, rewelacja!”… Komentarze po EMA 2016

Nie milkną echa piątkowej Gali Eska Music Award.

To była wyjątkowa impreza, nie tylko dlatego, że jubileuszowa. Organizatorzy przygotowali niezapomniane show, a gwiazdy zachwyciły zarówno występami, jak i strojami.

A jak podobały się stylizacje, w których na scenie pojawili się tancerze Tomasza Barańskiego? Przypomnijmy, podopieczni znanego, polskiego nauczyciela tańca wystąpili w ubraniach z kolekcji Denley.pl.

– No co tu dużo gadać, rewelacja! – uśmiecha się Klaudia Jaworska z Zielonej Góry. – Z facebooka i z Denley News dowiedziałam się o tym, że wystąpią w ubraniach firmy, która swoje korzenie ma w moim mieście. To naprawdę fajne uczucie. Osobiście ubieram się w Denley.pl. Po takim występie jednak, na pewno częściej będę zaglądała do sklepu.

Dawid Podsiadło został wybrany najlepszym artystą

Ubrania Denley.pl w Telewizji Polskiej podczas transmisji Gali widział też Bartosz Weitzman z Łodzi. – Jak dotąd nie słyszałem o tej firmie. Ale po EMA na pewno zajrzę do ich internetowego sklepu. Kilku tancerzy wyglądało naprawdę świetnie. Podoba mi się taki styl – twierdzi 19-latek.

Z dziennikarskiego obowiązku dodajmy pełną listę nagrodzonych: Dawid Podsiadło (najlepszy artysta), Sylwia Grzeszczak (najlepsza artystka), Video (najlepszy zespół), Antek Smykiewicz (najlepszy debiut), Margaret (najlepszy artysta w sieci).

Nagrodę za najlepszy hit otrzymał C-Bool za „Never Go Away”. Natomiast w kategorii najlepsze video zwyciężyła także  Sylwia Grzeszczak („Tamta Dziewczyna”). Gratulujemy!

Do zobaczenia za rok.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel